2. Recenzije hotela u državi Portugal

7,8

• Besplatan WiFi

7,7

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 5

• Ocenjeno: 9. mart 2024.

9,0
    Udoban boravak
    • Porodica sa malom decom
    • Boravak od 7 noćenja
    • Poslato mobilnim

Zapah iz kupatila, zbog kojeg smo bile primorane da stalno držimo otvorene prozore, pa je u kupatilu bilo prilično hladno. Više kao sugestija hotelu nego kritika, bilo bi lepo da postave nešto za kačenje peškira, jer se nemaju gde odložiti nakon upotrebe.

Hotel je po svim karakteristikama veoma zadovoljavajući. S obzirom da na turističkim putovanjima u hotelu najčešće provodite samo noći, bitno je da postoje udobni kreveti, da je čisto i ima dovoljno tople vode( nama se u Rimu desilo da sedam dana nismo imale ni kap tople vode). Soba je bila komotna, sa dovoljno postora za sve, okrenuta ka dvorišnom delu gde nije bilo nikakve buke. To je renovirani deo hotela, čije slike nisu postavljene ovde a sobe su moderno nameštene i mnogo bolje izgledaju nego ove koje možemo videti. Svakodnevno se čisti i menjaju se peškiri, veću higijenu nisam videla ni u mnogo skupljim hotelima. Ima klimu kojom sami upravljate, što je veoma dobro. Ono što je smetalo a što smo čitale u recenzijama, je intezivan zapah iz kupatila koji je često prisutan. Kupatilo ima prozor pa se može vetriti, kao i soba, ali ovo jeste nešto što stvara neprijatnost prilikom boravka. Doručak, koji u recenzijama ima najviše zamerki, jeste veoma osnovni ali sasvim dovoljan da ne izađete gladni iz hotela, naprotiv. Postoji i aparat za kafu, toplu čokoladu i sokove, tako da za korektnu cenu smeštaja dobijate sve što vam je potrebno. Lokacija je i dobra i loša strana ove priče, zavisno od toga šta prioretno tražite od smeštaja. Hotel je na uzbrdici koja nije laka za savladavanje ako niste navikli na ovakve krajeve. Do metroa i autobuskih stanica se treba spuštati nekoliko minuta, ali postoji dosta različitih saobraćajnih veza. Mi smo uvek peške odlazile do centra, jer volimo da upoznajemo grad, a za to nam je bilo potrebno oko pola sata hoda. Ide se avenijom koja se spušta sve vreme i ta šetnja nije naporna. Za povratak, da bismo (već premorene) izbegle penjanje ka hotelu, koristile smo prevoz taksijem, Uberom ili Boltom koji su u Lisabonu neverovatno pristupačnih cena. Nijednu vožnju nismo platile više od 5 eura taksijem, poslednja dva dana Uber smo plaćale dva eura a prevoz do aerodroma nešto manje od četiri.

Gost je boravio u periodu: mart 2024.

• Ocenjeno: 19. jun 2022.

9,0
    Izvanredan
    • Individualni putnik
    • Boravak od 7 noćenja
    • Poslato mobilnim

Dorucak bi mogao biti malo raznovrsniji.

Odlicna lokacija i ljubazno osoblje.

Gost je boravio u periodu: jun 2022.

• Ocenjeno: 2. novembar 2023.

5,0
    Prihvatljiv
    • Osobe sa prijateljima
    • Boravak od 1 noćenja
    • Poslato mobilnim

Valga na zidovima, memla u sobama

Pozicija hotela, ljubazno osoblje

Gost je boravio u periodu: oktobar 2023.

• Ocenjeno: 4. januar 2024.

6,0
    Prijatan
    • Par
    • Boravak od 4 noćenja
    • Poslato mobilnim

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: januar 2024.

Prikazano 1 – 5

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!