2. Portugalia – opinie o hotelach

8,7

8,7

• Ocena dodana: 17 marca 2024

• Pokój typu Basic z 2 łóżkami pojedynczymi

dostęp do strefy relaksu (basen, jacuzzi, sauna) tylko do godziny 20 - powinien być do godziny 22 często wracaliśmy z wycieczek po godzinie 20

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

• Pokój jednoosobowy typu Standard

Byłoby bardzo OK, gdyby nie było tak głośno. Słabe wyciszenie. Poza tym OK

• Ocena dodana: 14 lipca 2023

Piękny hotel położony w spokojnej okolicy.
    • Pokój typu Basic z 2 łóżkami pojedynczymi

Personel nie kontaktuje się po angielsku.

Wystrój, ilość roślinności, czystość, wygodne łóżka, dobre śniadania, spokojna okolica, hamaki, drzewa.

• Ocena dodana: 8 stycznia 2023

• Pokój dwuosobowy

Kawa, kawa i jeszcze raz kawa. Słaba kawa nie pasuje do ogólnego, bardzo dobrego wrażenia. Woda w jacuzzi mogłaby być cieplejsza (choć to nie jest duży problem). Reszta na bardzo dobrym poziomie. ps. nie podoba mi się system ocen booking.com - na podstawie pierwszej noty wystawiana jest liczba końcowa. Oceny cząstkowe, opisy nie korygują oceny; to nie jest obiektywna nota tylko emocjonalna.

Kameralne położenie. Sposób obsługi przez załogę, szczególnie przez panią z tatuażem (przepraszam za taki opis). Koncept hotelu. Spokój miejsca i okolicy. Czystość. Dobre śniadania i kolacje. Dobre wi-fi (oglądaliśmy mecz podczas mistrzostw). To był nasz powrót po latach do tego hotelu i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 6 grudnia 2022

• Pokój typu Basic z 2 łóżkami pojedynczymi

- Dużym minusem jest jacuzzi i basen tylko do godziny 20. Na Maderze jest się po to, żeby podziwiać piękną naturę, iść w góry, zobaczyć piękny zachód słońca. Jeśli wracam po zachodzie słońca, już nie mam szansy odpocząć w jacuzzi po intensywnym dniu wędrówek. - Sauna dodatkowo płatna 7euro/h - Śniadania były bardzo skromne, do godziny 10. Jak przyszedłem raz chwilę po 9, to już wiele rzecz nie było. Generalnie śniadania smaczne, tylko codziennie takie same - z tego co pamiętam: 3 rodzaje szynki, żółty ser, małe paróweczki z kiełbaskami, jajko/jajecznica, bułki, chleb tostowy (był toster), 2 dżemy, mleko, płatki śniadaniowe, jogurty, czasem owoce i pomidory - Nie jest to minus, ale informacja - recepcja nie jest całodobowa

Obiekt położony w bardzo spokojnej, dość górzystej części wyspy. Dojazd jednak jest bardzo dobry. Okoliczny spokój, cisza, zieleń, pozwala się zrelaksować i naprawdę odpocząć. To jest to, czego nie będzie np. w Funchal. Bardzo ładna strefa basenowa z jacuzzi - szkoda tylko, że czynna do godz. 20... Bardzo zadbana zieleń wokół obiektu. Pokoje standardowe, schludne, w nieco rustykalnym klimacie, sprzątane codziennie. Miałem pokój na parterze, dzięki czemu mieliśmy mały taras ze stolikiem i krzesłami. Telewizor w pokoju, jednak bez netflixa czy smart tv. Łazienka nowa, elegancka, czysta, codziennie sprzątana. Była sprawna suszarka. Był zestaw ręczników do mycia jak i również basenowych. Szampon/żel i mydło było uzupełniane w dozownikach. Śniadania skromne, ale smaczne.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 22 lipca 2022