2. IT - komentarji o hotelih
  3. Abruzzo - komentarji o B&B-jih in gostiščih
Abruzzo Preverjeni komentarji resničnih gostov o B&B-jih in gostiščih

• B&B Paradiso Ocena: 10

“Povsem avtomatska prijava. Zelo dobra soba. Prijazni gostitelji so nama pripravili predčasen in obilen zajtrk in ob slovesu dali darilo.”

• Sole Luna B&B Ocena: 10

“Prijazna gostiteljica, brezplačno parkirišče, topla soba, obilen zajtrk in brezplačni dodatki v hladilniku, vključena osnovna kozmetika v kopalnici.”

• “Tereza je bila odlična gostiteljica. Priporočila nama je še krasno restavracijo s pravo italijansko kuhinjo. Res vse pohvale”

• “Nastanitev je v zelo mirnem kraju, kjer ponoči ne slisiš nobenega hrupa. Gospa Barbara je zelo prijazna in zgovorna. Pripravila je res dober in bogat zajtrk. Spal sem v sobi s poglrdom na kraj iz višine. Lepo.”

• “Čisto in udobno, vredno tega denarja.”

• “Izredno lep ambient , vljudno osebje ,dober zajtrk”

• Le Palme Ocena: 9

“Zelo prostoren, lep, svetel in cist apartma, sploh nam je bil vsec rocni nogomet :).”

• “Pizza ki jo je v krusni peči spekel Gianlics je bila fantastična. Sem izbral klasiko, a je bila kot specialiteta. Osebje usrezljivo in prijazno in nasmejano”

• “Top”

• “Nastanitev je blizu Cerkve, kjer se nahaja Euharisticni cudez, blizu sredisca mesta..Soba je bila cista, enako kopalnica.”

Najboljših 30 B&B-jev in gostišč - Abruzzo

na podlagi 129.468 mnenj gostov o B&B-jih in gostiščih na Booking.com