2. Albanija: recenzije hotela
  3. Albanija: recenzije hotela
Jadranska obala Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• „Hotel je ok i čist”

• Bluesun Hotel Marina Prosječna ocjena: 10

„Sve je izvrsno. Ponuda pripravljenih jela možda nije pretjerano velika u smislu broja različitih jela, ali sve pripremljeno je vrhunski i namirnice su visoke kvalitete. Nije presoljeno, a slastice su odmjereno slatke - sve 5 +-pohvale Osoblje ljubazno, ostavlja dojam profesionalnosti i angažiranosti. Lokacija i blizina plaže te zvuk valova noću je dodatni plus.”

• Hotel Stella Maris Prosječna ocjena: 10

„Čisto i uredno”

• Hotel Ola - Adults Only Prosječna ocjena: 10

„Hrana izvrsna, čistoća, uređenje sobe, kreativnost u prostornim rješenjima. Plaža je ispod prometnice te je potrebno pri povratku savladati uspon. Hotel nudi vožnju do plaže što je benefit - ipak hodajmo dok god možemo :)”

• Hotel Osam - Adults Only Prosječna ocjena: 10

„Odličan, za svaku preporuku.”

• Hotel Miramare Prosječna ocjena: 10

„Mi smo bili kratko vrijeme u hotelu i jako nam se svidjelo. Osoblje je jako ljubazno, hotel ima super lokaciju, hrana je odlična 😍 Posjet ovom hotelu se definitivno isplati Za nas najbolji hotel u gradu. Definitivno se vraćamo sljedeće godine 👍🏻”

• Hotel Pinija Prosječna ocjena: 8

„Hotel, bazeni, sobe, lokacija, plaza, hrana”

• Falkensteiner Club Funimation Borik Prosječna ocjena: 10

„Uvijek rado svratimo u Borik, hotel je idealan za sve potrebe.”

• Hotel Adria Prosječna ocjena: 9

„Hotel pruža vrijednost za novac. Sve je bilo čisto i uredno, krevet udoban, soba prostrana.”

• Medora Auri Family Beach Resort Prosječna ocjena: 10

„Prostran i uredan smještaj, odlični bazeni, dobra hrana i piće, angažirano i ljubazno osoblje, pokloni za dobrodošlicu, dijete presretno boravkom”