2. Comentarii despre hoteluri în Albania
  3. Comentarii despre hoteluri în Albania
Coasta Adriaticii Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Ergi Scor din comentarii: 9

„Camera frumoasa, balcon spatios, mic dejun bun si proaspăt. Proprietarii foarte amabili si dornici sa ajute. Magazine si terase peste tot, 3 min pana la plaja, zona linistita.”

• Hotel Plavi Plava Laguna Scor din comentarii: 8

„Mancare buna, diversificata.”

• Hotel Materada Plava Laguna Scor din comentarii: 10

„Pentru noi, calitate -preț, a fost foarte bine. Camera cu vedere spre superba mare, curata. Personal amabil, mâncarea bună. Amintiri frumoase!”

• Olivia Green Camping Scor din comentarii: 10

„Noi am ajuns cu autorulota , masina am lasat in camping si am luat o camera cu piscina cu vedere la mare cu terasa spatioasa si moderna. A fost minunat, o panorama de nedescris. Mi- a placut piscina privata, copii au distrat de minune.”

• Hotel Maren Durres Scor din comentarii: 10

„Amplasamentul, priveliștea, personalul, confortul camerei.”

• AMR Hotel - Durres Scor din comentarii: 8

„micul dejun a fost ok, dar exista loc de imbunatatit! locatia excelenta, chiar pe plaja!”

• Yellow house with private parking Scor din comentarii: 9

„Noi am fost in trecere pentru o noapte .A fost totul exact ca în descriere . Foarte curat , paturile confortabile, 1o minute de mers pana în centru , magazin Lidl lângă locație. Recomand cu placere .”

• Hotel Miramare Scor din comentarii: 10

„Hotelul ne-a depasit asteptarile, atat dotarile, cat si personalul si serviciile prestate au fost excelente. Am beneficiat si de parcare subterana”

• SUBTUB Hostel Makarska Scor din comentarii: 9

„Situat central,acces facil și rapid la obiectivele de interes turistic local.Personalul(afacere de familie) prietenos,politicos și amabil.Raportul preț/servicii/ confort/ calitate este corect.Se adresează preponderent persoanelor active,sportive. Recomandabil celor anterior arătați.”

• Hotel Rendez Vous Scor din comentarii: 7

„Locația ! În centrul vechi al orașului”