2. Comentarii despre hoteluri în Albania
  3. Comentarii despre hoteluri în Albania
Coasta Adriaticii Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartments Matkovic Scor din comentarii: 10

„Locație superbă, la malul marii, liniste, multa vegetație, faleza pt plimbare.”

• Apartments Green Harmony Scor din comentarii: 10

„Apartament curat, dotat cu exact ce trebuie pentru un sejur. Stație de autobuz și magazin la doi pași ( la propriu), aproape de plajă. Gazda, Katerina, inepuizabilă, plină de energie și voie bună.”

• Danny Apartment Scor din comentarii: 9

„Mobilier si vesela moderna; amplasare. Mod de efectuare check-in si check-out.”

• Holiday Resort Ad Turres Scor din comentarii: 9

„Mancarea foarte buna si delicioasa.”

• Apartments HAS Scor din comentarii: 10

„Locatia este destul de departe de Centrul Vechi, de exemplu, noi am depins de masina pe durata sejurului, dar locatia este o zona linistita, cu multa verdeata, de unde am vazut niste apusuri superbe. Proprietara foarte amabila, ne-a ajutat cu informatii cand am avut nevoie. Apartamentul foarte curat, utilat cu tot ce trebuie si la baie si la bucatarie. Ne-am simtit foarte bine!”

• Apartments Karmen Maria Scor din comentarii: 10

„Totul a fost bine ! Recomand cu încredere această locație !”

• Apartments Rajic Scor din comentarii: 9

„Marele plus al apartamentului este SPATIUL si camerele separat, iar pentru noi cu copii JALUZELELE care fac total intuneric in tot apartamentul. Utilat cu toate necesitatile de care ai nevoie in bucatarie - masina de spalat vase, cuptor cu microunde, plita electrica si pe gaz, toate sunt foarte bune. Un alt plus major este, faptul ca are curte interioara cu parcare.”

• City Holiday Apartment Scor din comentarii: 10

„Apartamentul curat, spatios, cu o terasa frumoasa, utilat cu toate cele necesare. Proprietara foarte amabila, ne-a dat toate informatiile de care am avut nevoie, am pastrat legatura pe Whastapp si ne-a raspuns rapid la mesaje. Noi am lasat masina in parcare pe toata durata sejurului (4 nopti) si am mers doar pe jos, am parcurs aprox 45 km in 3 zile. Dar a meritat efortul! Zona in care se afla cazarea este linistita, exista 2 pizzerii bune foarte aproape. Am fost multumiti de aceasta cazare si de raportul calitate-pret!”

• Villa Milton Luxe Rooms Scor din comentarii: 10

„Gazda primitoare! Locatia de vis! Privelistea minunata!”

• TayLa-Apartment Vodice Scor din comentarii: 9

„Curatenie impecabila”