Riwiera Romagnola Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Augustus Ocena: 8

„Hotel blisko plaży, dogodna lokalizacja także do dworca czy centrum (wszystko można obejść spacerem, nie korzystaliśmy z komunikacji miejskiej wiec to na plus) Dobre śniadania na 6 piętrze z cudownym widokiem na morze Pokój był skromny ale czysty”

• „Cudowna obsługa w recepcji. Bardzo pomocna i uśmiechnięta. Duży plus za możliwość przjechania i zameldowania trochę przed czasem. Dodatkowo bardzo dobre śniadanie, aż do godz. 13. Sama lokalizacja świetna, blisko do plaży oraz do portu, w którym jest sporo restauracji. Zdecydowanie polecam hotel Miramare! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wizytą.”

• „Hotel położony jest w bardzo dobrej lokalizacji. Niedaleko znajdują się wejścia na plażę, restauracje oraz większy supermarket (co wcale nie jest powszechne w centrum Rimini). W apartamencie udogodnienia bardzo ok - klimatyzacja, lodówka, często wymieniane ręczniki. Personel bardzo sympatyczny i pomocny przez cały czas pobytu:) Śniadania rewelacyjne - ogrom opcji do wyboru. Codziennie mogliśmy próbować typowo włoskich przysmaków zarówno słodkich, jak i słonych. Osoby wege również znajdą coś dla siebie, więc to duży plus:)”

• Hotel Milanese Ocena: 10

„Świetna lokalizacja hotelu w pierwszej linii brzegowej, z balkonu widok na morze. Będąc w hotelu Milanese korzysta się ze śniadań i basenu w hotelu Montmartre. Pokoje niewielkie, ale czyste i funkcjonalnie urządzone. Pobyt uważam za bardzo udany, chętnie wrócę ponownie. Polecam.”

• Hotel Grifone Ocena: 9

„Przepiękny widok z balkonu na 6 piętrze, codziennie sprzątany pokój z wymianą ręczników, personel bardzo miły i pomocny na 6 +, śniadania bardzo dobre, na słono i na słodko, bardzo blisko plaża wystarczy przejść przez ulicę niestety dość ruchliwą, należy bardzo uważać bo jeżdżą jak chcą, przed plaża mini plac zabaw dla dzieci, również na plaży zaraz przy wejściu kolejny plac zabaw duży plus dla rodzin z dziećmi, do przystanu autobusowego 2 min aby udać się na zwiedzanie, do centrum ok 6 przystanków.”

• „Bardzo smaczne śniadania, pomocny i uśmiechnięty personel.”

• Hotel Giamaika Ocena: 8

„Lokalizacja bardzo dobra. Blisko do głównego deptaka przy plaży. Fajny czysty basen”

• Hotel St Pierre Ocena: 8

„Miła obsługa”

• „Szczególnie jestem zadowolony z lokalizacji, miejsca parkingowego i bardzo przyjaznej obsługi. Ponadto w cene były wliczone śniadania, które jak na tą cenę przerosły moje oczekiwania. Jestem pozytywnie zaskoczony całokształtem i szczerze mogę polecić ten hotel.”

• „Hotel położony w dobrej lokalizacji, blisko sklep, pizzeria i nie daleko do plaży, miła obsługa w recepcji.”