Riwiera Romagnola Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Verudella Ocena: 10

„Bardzo fajny, rodzinny hotelik. Właściciele bardzo pomocni. Przygotowali nawet dla nas wczesne sniadanie na wynos jak jechalismy na lotnisko. Lokalizacja idealna zarówno do pieszych wycieczek jak i tych komunikacją publiczną.”

• Hotel Milano Ocena: 10

„Hotel jest położony w dobrym miejscu,blisko centrum gdzie jest wiele restauracji.Pokoje bardzo czyste dziennie sprzątane,personel bardzo miły I pomocny,śniadania typowo włoskie-soki,kawa,owoce słodkie przekąski a nawet dostępny alkohol w małym lobby.Uwazam że standard jest wyższy niż cena.”

• Hotel Villa Paola Ocena: 10

„Fantastyczne bogate śniadania, zarówno wytrawne jak i na słodko, przygotowywane na miejscu z dużą dozą wkładanego w to serca. Pięknie podane. Personel bardzo miły, dostępny i spełniający każdą prośbę, rozwiązujący każdy problem. Ładny basen z podgrzewaną wodą. Bezpośrednia bliskość plaży, deptaka ze sklepami i kawiarniami, barami i restauracjami.”

• Vinsea Hotel Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa, wszyscy bardzo się starali. Właściciel świetnie mówił po angielsku, co bardzo pomogło. Świeże śniadanie, w którym niczego nam nie brakowało. Gdy wyjeżdżaliśmy przed śniadaniem przygotowano dla nas prowiant na drogę. Pokoje codziennie sprzątane, zadbane. Lokalizacja świetna. Widać że właściciele cenią klienta, czuliśmy się miłe widziani i zaopiekowani. Dziękujemy za herbatkę w środku nocy. Czajnik elektryczny byłby miłe widziany.”

• Hotel Bel Sogno Ocena: 10

„Tutto bene Wszystko zgodne z opisem Polecam”

• „Świetna obsługa, przyjazny i zaangażowany personel, dobra kuchnia.”

• „Lokalizacja i cena”

• Hotel Touring Ocena: 8

„Bardzo miła obsługa, ładny wystrój, czysto”

• „Lokalizacja, niemal przy plaży. Jak ktoś lubi spać to potrzeba powiedzieć w recepcji bo Pani sprzątała codziennie o 8,30 Z balkonu widzieliśmy morze. Bardzo miły personel. W maju jeszcze nie czynny basen ale i tak było by za chłodno. Hotel już ma swoje lata ale spełnia swoja funkcje. (nie ma co oczekiwać gdy się szuka od najtańszych. Kolacje nas bardzo zaskoczyły. Należało wybrać z menu co się chce dnia następnego. FANSTASTYCZNE pieczone na miejscu Crosanty. Na 1 danie makaron, na drugie mięso , ryba . Na koniec serniczek, lub gałka lodów,. (cześć rzeczy mrożonych) ale mimo to smaczne. Była tez przystawka z warzywami . (byliśmy przed sezonem wiec trudno oczekiwać aby dla malej liczby gości szykowali różne rzeczy i aby nie było monotonnie) do kolacji wino białe czerwone i gazowane z automatu. Napoje z automatu bardzo dobre. Dojazd do Rawenny autobusem nr 80 spod hotelu. Na powitanie pyszna gratis kawa. śniadania dobre. Za rogiem warzywniak, niedaleko mniejszy spożywczy i kawałek dalej Lidl. Jak poprosiłem, dostałem śniadanie w dniu wyjazdu na wynos. Hotel dla mniej wymagających, lub liczących fundusze.”

• Hotel Santiago Ocena: 7

„Dobra lokalizacja i stosunek ceny do jakości. Miły i pomocny recepcjonista.”