Riwiera Romagnola Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• B&B ENSILEVA BEACH Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja, łatwość zaparkowania samochodu na bezpłatnych miejscach. Pomocny właściciel, który dodatkowo zaoferował kartę parkingową na miejsca płatne i polecił co warto zobaczyć w okolicy.”

• Antica Loggetta Ocena: 1

„Nie miałam okazji sprawdzić, jak wygląda wnętrze obiektu, bo przez 30 minut o północy próbowałam się do niego dostać, próbowałam skontaktować się z właścicielem, obsługą klienta booking - wszystko bezskutecznie.”

• Villa Lauda B&B Ocena: 7

„Bliskość morza, bezproblemowe parkowanie naprzeciwko obiektu. W środku czysto i schludnie.”

• „Osobny, mały domek na posesji. Bardzo czysto, wszystko jest nowe, bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny, wygodne łóżko. Stół na świeżym powietrzu. Lokalizacja dogodna dla rowerzystów. Można dojechać rowerem do Rawenny, cały czas ścieżką rowerową. Do plaży około 4-5 km. Sympatyczni gospodarze. Bardzo dobre śniadania.”

• B&B Al Borgo Ocena: 10

„Pięknie położone, zadbany ogród, powiedzieć że czysto to w tym przypadku brzmi jak obelga- ten obiekt po prostu lśni ! pościel obszyta bawełnianą koronką a papier w niebieskie kwiatki”

• B&B Arianna Ocena: 10

„Wszystko! Pensjonat jest świetnie położony, na wyciągnięcie ręki są wszystkie najważniejsze zabytki i piękne stare miasto. Jest miło, przytulnie, wnętrza urządzone bardzo gustownie. Czystość idealna. Łóżka bardzo wygodne. Oprócz sypialni goście mają dostępny wspólny salon na dole z telewizorem, książkami, grami i muzyką. Arianna to cudowna gospodyni, przygotowuje fantastyczne śniadania, służy radą i reaguje na potrzeby gości. Moja ocena to 11/10 😁 Gorąco polecam!”

• „Fantastyczny dom zaadaptowany ze starego gospodarstwa. Kolekcje pięknych dawnych przedmiotów. Wspaniały tajemniczy ogród i duży basen. Wszystko niezwykle stylowe, dbałość o szczegóły. Doskonały zarządzający obiektem, pomocny we wszystkim. Blisko Rawenny, daleko od zgiełku.”

• „Wszystko”

• „Niesamowite i piękne miejsce.”

• Villa Noctis Ocena: 10

„Super miejsce. Bardzo miła obsługa (czujesz się w pełni zaopiekowany). Łatwa komunikacja. Czyściutko i przyjemnie. Śniadania smaczne i bardzo ładnie podane. Parking (może trochę ciasny, ale kto był samochodem we Włoszech ten wie jak się tu jeździ i parkuje). Lokalizacja (najważniejsze atrakcje w zasięgu spaceru). Do tego Rawenna jest bardzo ładna. Polecam.”