2. Турция отзиви за хотели
  3. Егейска област отзиви за хотели
Егейска област Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Kairaba Bodrum Imperial Оценка от отзивите: 10

„Много сме щастливи, че избрахме хотел Кайраба! Всичко беше на много високо ниво. Територията на комплекса е невероятна тропическа градина.. Прекарахме една отлична почивка..Препоръчвам!!👌🇹🇷“

• Ephesia Hotel - All Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Разположението както и спокойствието.“

• Labranda Mares Marmaris Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше супер“

• NR1 HOTEL Оценка от отзивите: 8

„Стаята е чиста, леглата са много удобни. Хората са учтиви и внимателни. Местоположението е добро, на пешеходно разстояние от центъра. Тихо и спокойно е. За кратък престой е идеално при тази цена.“

• Viyana Premium Pansiyon Оценка от отзивите: 7

„Хотелът е в самия център на града, до пазара и зад кметството. Бяхме в апартамент, оборудван с кухня, така че можехме да си приготвяме храна.“

• Bellamaritimo Hotel Оценка от отзивите: 8

„Чисто и приветливо.Вечерята беше добре и закуската задоволителна.Леглата удобни.Персоналът бе мил.Има паркинг.“

• Bacacan Otel Оценка от отзивите: 8

„Много добро разположение с прекрасна гледка. Храната в ресторанта е добра и обслужването е на ниво“

• Villa Manzara Оценка от отзивите: 10

„Гледката от терасата на стаята е уникална, вижда се целия град, а точно на отсрещния хълм е старата крепост в Селчук, зад която се намира Ефес, съвсем близо. Сутрин домакинът приготвя вкусна закуска, която ни сервира в градината до басейна и ни разказа за всички забележителности в района. Стаята и банята са големи и безупречно чисти. Бихме посетили отново Villa Manzara.“

• ADOR TROIA HOTEL Оценка от отзивите: 10

„В хотела е чисто, леглата са много удобни. Хотела се намира в центъра, получихме съдействие за паркирането. Има асансьор, безплатен интернет по стаите и много любезни хора.“

• Özdemir Inn Otel Оценка от отзивите: 8

„Добро съотношение цена-качество. Има паркинг, което е сериозно удобство, и лесен подстъп към хотела.“

30-те най-добри хотела в Егейска област

въз основа на 307 329 отзива за хотели на Booking.com