2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Regiunea mării Egee
Regiunea mării Egee Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Venus Hotel Scor din comentarii: 10

„Personalul foarte amabil în special mascota hotelului(cățelul),curățenie,mâncare excelentă! Totul la superlativ!❤️”

• Maison d'Azur Alaçatı Scor din comentarii: 9

„Locația este excelenta.Personalul amabil și săritor.Micul dejun bogat și diversificat.”

• Ozbay Hotel Scor din comentarii: 9

„Mic dejun excelent, locația f bună,”

• Stonehouse Scor din comentarii: 10

„O super locație cu de toate.. excelenta pentru cupluri cu copii.. salut Emre și Evlin...invit pe toți Românii care ajung în zona...”

• Hotel Cenka Ephesus Scor din comentarii: 9

„Lobby drăguț, camera spațioasă, curat.”

• GÜNEŞ APART OTEL Scor din comentarii: 10

„Totul a fost bine. Gazdele foarte amabile, ne-au pus la dispozitie o plita cu gaz si tot ce este necesar pt a ne gospodari singuri. Apa termala foarte buna si fierbinte. Multumim!”

• Cunda Esen Hotel Scor din comentarii: 10

„Un loc in care ne-am simtit ca acasa. Camera deosebit de frumoasa, iesirea intr-o gradina minunata si multa, multa liniste. Micul dejun a fost exceptional, cu produse de casa si totul proaspat si cald. Multumim pentru primirea facuta si cu siguranta ne vom intoarce.”

• Palm Court Suites Scor din comentarii: 9

„Am fost relocati la Ayvalik Cinar Hotel, am avut demipensiune, totul a fost ok, mancare buna, plaja mare in fata hotelului.”

• Hotel Goreme Sakura Scor din comentarii: 10

„Camerele curate, personalul foarte amabil.”

• MELEK APART PANSİYON Scor din comentarii: 4

„Amabilitatea gazdei”