2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Regiunea mării Egee
Regiunea mării Egee Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Sirincem Pension Scor din comentarii: 8

„Amplasarea locației, mâncarea.”

• Ephesian Hotel & Guesthouse Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• MELEK APART PANSİYON Scor din comentarii: 4

„Amabilitatea gazdei”

• Venus Hotel Scor din comentarii: 10

„Personalul foarte amabil în special mascota hotelului(cățelul),curățenie,mâncare excelentă! Totul la superlativ!❤️”

• Yellow Rose Pansiyon Scor din comentarii: 10

„Locație foarte buna, in centru, cu parcare proprie. Personalul foarte amabil, camere curate, mic dejun bun. Este pentru a doua oară când stăm aici ai totul a fost foarte bine. Vom reveni. Mulțumim!”

• Venüs Pansiyon Scor din comentarii: 10

„Personal foarte amabil”

• Hotel Goreme Sakura Scor din comentarii: 10

„Camerele curate, personalul foarte amabil.”

• Maison d'Azur Alaçatı Scor din comentarii: 9

„Locația este excelenta.Personalul amabil și săritor.Micul dejun bogat și diversificat.”

• Dardanelles1915 Scor din comentarii: 10

„Locatia este bine amplasata, chiar langa feribot, asa ca traversarea catre Canakkale este usoara si ieftina. Se poate parca pe strada, in fata pensiunii, sunt si camere de luat vederi asa ca masina este in siguranta. Camera a fost curata si dotata cu tot ce trebuie, iar salonul de la etaj, cu vedere la mare, nu trebuie ratat. Cea mai buna parte a sejurului a reprezentat-o interactiunea cu proprietarul pensiunii, dl. Resat, care ne-a facut sa ne simtim bineveniti si ne-a ajutat cu tot ce a fost nevoie. Nu in ultimul rand, micul dejun servit este deosebit. Am mai fost la pensiuni cu mic dejun dar la Dardanelles 1915 chiar este deosebit. Chiar daca majoritatea celor care se cazeaza aici o fac in tranzit spre alte zone din Turcia, recomand o sedere mai lunga, intrucat peninsula are multe locatii interesante de vizitat si plaje putin aglomerate. De asemenea, orasul Canakkale merita vizitat, iar chiar langa feribot este muzeul marinei turce, unde din 2024 au un submarin militar care poate fi vizitat.”

• GÜNEŞ APART OTEL Scor din comentarii: 10

„Totul a fost bine. Gazdele foarte amabile, ne-au pus la dispozitie o plita cu gaz si tot ce este necesar pt a ne gospodari singuri. Apa termala foarte buna si fierbinte. Multumim!”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Regiunea mării Egee

pe baza a 25.611 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com