2. Recenzije hotela u državi EGY
  3. Recenzije hotela u regiji Crveno more
Crveno more Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Siva Grand Beach Ocena gostiju: 10

„Lokacija Hotela je odlicna, na šetalištu Memša, u blizini ima dosta marketa, apoteka, kao i u samom hotelu. Osoblje je izuzetno ljubazno, menadzer Reda je uvijek tu ako vam nesto zatreba. Svidja mi se dosta zelenila, izuzetno cisto, pogotovo bazen. Sobe su dobre, imali smo sve sto nam jenpotrebno. Ako opet dodjemo u Hurgadu boravicemo u istom hotelu.”

• Meraki Resort - Adults Only Ocena gostiju: 10

„Sve mi se dopalo, usluga vrhunska ,personal mnogo prijatni, plaže čiste, u jednom rečju fantastično. Kad budem ponovo planirala u Egipat ponovo dolazim u Meraki resort.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”

• „Plaza je prelepa.”

• Jaz Casa Del Mar Beach Ocena gostiju: 10

„Pravi odmor. Bazeni odlični, plaža I more čisti, piće i hrana dobri. Lokacija blizu aerodroma, na šetalištu u Memši gde ima puno radnji za šoping, koga zanima...”

• „Osoblje fenomenalno,ne napadni, svi ljubazni i usluzni . Jako lep i miran hotel vredno pohvale”

• „Hrana je bila dobra. Sadržaji su ok. Prvi animatori gde je bio Volk su mi bili bolji od drugih koji su ih zamenili. Soba je bila baš lepa sa lepim pogledom.”

• Calimera Blend Paradise Ocena gostiju: 10

„Ovo je stari hotel koji je u osnovi kvalitetno sagrađen i zaposleni u hotelu se maksimalno trude oko funkcionalnosti i urednosti objekta. Ovo je moja druga poseta Hurgadi posle 16 godina i prva poseta afričkom kontinentu sa decom ( 3 dece - 13, 9 i 7 godina ) OSOBLJE - svo osoblje je čista desetka! - Recepcionari, housekeeping, baštovani, konobari, kuvari, animatori oko bazena, zaposleni koji voze vaš prtljag ili vas voze do plaže - apsolutno svi su za svaku pohvalu ❣️ Svi zaposleni su uvek nasmejani, vedri i veoma vredni i daju sve od sebe da gostima pruže maksimalni ugođaj odmora. Posebno želimo pozdraviti gospodina Ragaba - glavnog i odgovornog za housekeeping. Sobe su bile besprekorno čiste, sve lične vredne stvari su bile van sefa i pre možete očekivati da vam nešto ukrade drugi gost nego osoblje u sobi ili drugim delovima hotelskog kompleksa ( oko bazena, aquaparka, na plaži..) Želimo pozdraviti i gospodina Sulejmana šefa sale koji bi uvek prišao da pita kako smo zadovoljni hranom. Zaposleni na recepciji su uvek bili od pomoći, čak su se potrudili da posle napornog puta sobu dobijemo nekoliko sati pre standardnog check-in. Hvala vam dobri ljudi ❤️ SOBA - Uredna, čista, funkcionalna, novi kvalitetni dušeci, nova i kvalitetna posteljina, klima dobro radi. HRANA - najvažnije - uvek sveža i raznovrsna ali ne i ukus na koji smo navikli zbog upotrebe specifičnih začina. Gladni sigurno ne možete ostati iako ste jako probirljivi. Niko od nas nije imao stomačnih problema tokom boravka što je najvažnije. HIGIJENA - voda u bazenima je čista i bistra i odgovara evropskim standardima, plaža je čista, aqua park je čist i nema neprijatnih mirisa, sobe su čiste kao i sve ostale zajedničke površine. Jedino plažni peškiri ( većina je sa flekama ) bi dobro bilo da se peru na jači program ili u potpunosti zamene novim. PLAŽA - ovaj hotel ima jednu od boljih peščanih plaža. Veliki suncobrani daju dovoljno hladovine.”

• SWISS Dive Resort Hurghada Ocena gostiju: 9

„Odlicna lokacija .blizu centra ali ipak u mirnom delu .pogled na luku i hurgadu predivan.za nekoliko dana hotel i cena je odlicna.osoblje simpaticno”

• Davinci Beach Hotel Ocena gostiju: 8

„Odlično i ljubazno osoblje.Velika soba sa terasom i velikim kupatilom.Ukusna i obilna hrana.Usluga na plaži je takođe izvrsna.Za uloženi novac je mnogo,mnogo više od onog što smo očekivali...”

• Blend Club Aqua Resort Ocena gostiju: 3

„Najviše nam se dopalo što smo u ovom hotelu proveli samo 1 noć. Čista soba i veliki kreveti. Vredni konobari.”