2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Turcia
Coasta Alanya Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Club Mirabell Hotel All İnclusive Scor din comentarii: 9

„aproape tot cu nota 9 ca sa fie loc si de mai bine”

• Kleopatra Beach Hotel Scor din comentarii: 10

„Mi-a plăcut foarte mult locația hotelului peste drum de plaja Cleopatra. Am primit o cameră mare, foarte curată, cu vedere la Marea Mediterană. Imaginea mării de pe balcon era fantastică. Mi-a plăcut atitudinea întregului personal care deservește acest hotel. Mâncarea a fost foarte bună și diversificată. Am petrecut aici trei zile minunate.”

• Justiniano Deluxe Resort Scor din comentarii: 10

„Mi-a plăcut absolut totul. Am fost foarte încântată de camera pe care am primit-o. Am primit o cameră foarte mare și cu vedere la mare. Resortul se află amplasat chiar pe malul mării. Personalul de la recepția hotelului a dat dovadă de profesionalism. În cameră s-a făcut curățenie zilnic. Mâncare a fost diversificată. Tot personalul de la acest resort a dat dovadă de profesionalism. Am petrecut 5 zile de vis.”

• Sey Beach Hotel & Spa Scor din comentarii: 2

„Dezamagitor”

• Blue Wave Suite Hotel Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat! Curățenie, mancare bună,personal foarte amabil. Vom reveni cu mate drag! 💙”

• „Nu mi-a plăcut nimic. Deși am ajuns la hotel la ora 11 camera mi-a fost predată la ora 16 deși între aceste ore s-au predat camere altor persoane care au ajuns la hotel mai târziu decât mine. Când am luat camera în primire am fost de-a dreptul șocată. În loc de cameră cu un pat dublu și un pat de o persoană am primit o cameră cu un pat dublu și un pat supraetajat pentru copii. Ușa camerei nu avea vizor. Vizorul era lipsă dar gaura lui era prezentă. Am astupat-o cu hârtie igienică. Camera era foarte aproape de stradă așa că vederea din balcon nu era la mare ( așa cum am avut rezervarea) ci la șosea. Când am refuzat această cameră mi-au propus să dorm în ea o noapte deoarece nu mai au altă cameră disponibilă că a doua zi au să-mi dea altă cameră. Menționez că la recepție am arătat că sunt client booking com "client GENIUS nivel 3", poza camerei pe care trebuie să o primesc cu toate detaliile din rezervare nu au ținut cont de asta. M-au uitat total așa că nu m-au mutat. Mi-am petrecut cele 7 zile în această cameră de-a dreptul murdară.Pe jos puteai să spui că e noroi (rezultat din înmuierea prafului) deoarece din două plimbări prin cameră tălpile papucilor primiți din partea hotelului s-au făcut din albe negre. A doua zi de dimineață am avut parte de alt șoc: fierbătorul pentru cafea nu funcționa deoarece îi lipsea plita. Am făcut un filmuleț și pe la ora 8 am mers la recepție și le-am arătat filmulețul și le-am relatat și verbal. Mi-au promis că se rezolvă dar au uitat imediat. Pe la ora 15 am luat fierbătorul din cameră , am mers la recepție și l-am rugat pe același recepționer să-mi facă o cafea cu acest fierbător. Abia atunci a dat telefon și mi-a fost adus în cameră un fierbător funcțional. În toate cele 7 zile doar în prima zi am primit în cameră 2 pliculețe de ness.”

• Ramira Beach Hotel - All Inclusive Scor din comentarii: 9

„Locatie pe plaja!”

• Ramira Joy Hotel Scor din comentarii: 9

„Mâncarea foarte bună, gustoasă, suficient de diversificată, curățenie, atmosfera plăcută.”

• Oba Time Hotel Scor din comentarii: 10

„Locația este perfectă, hotelul este foarte curat și elegant. Camera este curată,zilnic se face curățenie, balcon generos. Serviciile all inclusive sunt ireproșabile. Are plajă proprie”

• „Totul perfect! Nota 10+”

Cele mai bune 30 hoteluri din Coasta Alanya