Alava Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przepiękne miejsce z cudnym widokiem, kameralnie. Wino bardzo dobre w akceptowalnych cenach. Żałowałam ze nie mieliśmy pokoju tarasem ale i tak widok był super. Personel przyjazny i pomocny. Bez problemu rozdzielili łóżka w pokoju synów. Wycieczka po winnicy dosc krótka ale ciekawa Degustacja 3 win ale można poprosić o inne konkretne z asortymentu. Kolacja z winem przyjemna. Porcje nie największe ale 5 dań w sumie ,więc wyszliśmy najedzeni. Może wino do dań było trochę przypadkowe-do rozważenia kolacja beż wina -35 euro i samemu dobrać wino z karty.”

• Saiaritz Ocena: 10

„Wszystko na wysokim poziomie - obsługa, kolacja, śniadanie, wyposażenie pokoju, widok. Hotel bardzo zadbany i piękny.”

• Gobeo Park Ocena: 10

„Bardzo przyjazna obsługa Bardzo dobra lokalizacja blisko autostrady”

• „Bardzo miła obsługa, można się skontaktować w każdej chwili. Czyste miejsce, codzienne sprzątanie.”

• „Całodobowa recepcja, sklep na dole”

• „Szybki i wygodny Check-in. Pokój bardzo komfortowy, schludny, czysty i dobrze zaopatrzony. Stosunek jakości do ceny super! Zdecydowanie godne polecenia miejsce. Dodatkowo - miłe, pozytywne zaskoczenie okolicą hotelu i samym miastem.”

• „Ogólnie hotel ok ale ..”

• NIREA HOTEL Ocena: 10

„piękny maly hotelik w centrum. pokoje czyste, na dole w barze można rano zjeść pyszne szybkie śniadanko , serdecznie polecam”

• „Wyjątkowy klimat, jakość, lokalizacja”

• „Lokalizacja , czystość, cena.”