2. Канада: відгуки про готелі
  3. Альберта: відгуки про помешкання для відпустки
Альберта Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Tropical Oasis - King Beds - Free Netflix & Parking - Fast Wi-Fi Оцінка за відгуками: 10

“Великий зручний комфортабельний будинок, прикрашений з любов'ю і турботою. Є усі зручності, посуд, техніка“

• Elegant Boho Retreat - 8 min to WEM Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортний та чистий будиночок з усім необхідним для проживання! Рекомендую“

• “Апартаменти в центрі міста, поруч все необхідне, приємно прогулятися пішки до головних туристичних місць.“

• Central Suite King Beds,Long Stays,Disney+ Оцінка за відгуками: 10

“Дуже все сподобалось ! Дякуємо за гостинність 🤗“

• Award-Winning One-Bedroom Suite at Telus Sky Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарна локація. Центр міста все поруч...а при цьому затишно. Дуже чисті номери. В номерах ВСЕ що треба є. Дуже сподобалось“

• “Дуже дякую ,все дуже гарно ,та чисто ,власник дуже привітний та хороший ,все на вищому рівні ,нам ніхто не заважав ,та ми добре відпочили ,рекомендую!“

• NEW, Euro-Style Suite, Whyte Avenue, Netflix, Sleeps 6! Оцінка за відгуками: 9

“Затишний будинок. Є все необхідне для довготривалого перебування. Навіть чай, кава та цукор“

• Banff Gate Mountain Resort Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель, будиночки обладнані усім необхідним, кухонним приладдям та був на балконі барбекю. Персонал привітній та чудова центральна будівля де є басейн та ігрова кімната.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Альберта

на основі 15 187 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com