2. Portugalia – opinie o hotelach
Alentejo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Evora Hotel Ocena: 8

„Lokalizacja cisza śniadanie”

• Quinta Paraiso Ocena: 9

„Bardzo spokojny, cichy obiekt, blisko drogi wiodącej do Marvao i Hiszpanii. Wyjątkowa i sympatyczna gospodyni. Prosiliśmy o cichy pokój i taki dostaliśmy.”

• „Lokalizacja i widok z pokoju”

• „Mały, przyjemny i uroczy hostel. Dobra lokalizacja i blisko do dworca autobusowego. Właścicielka to przemiła osoba, uśmiechnięta i chętna do rozmowy. Było mi bardzo miło. Śniadanie bardzo dobre. Ogólnie super 😀 i nie było problemu aby zostawić bagaż na trochę dłużej.”

• „Widok z okna i lokalizacja boskie! Wystrój i atmosfera.”

• „Cudowne miejsce Wygodne łóżko Śpiew ptaków,rechot żab,wyśmienite śniadanie oraz obiad”

• „Nowy obiekt, duży pokój, wygodne łóżka.”

• Troia Design Hotel Ocena: 10

„Położenie hotelu , duże pokoje z balkonem, pomocną i serdeczna obsługa hotelowa, darmowe miejsce parkingowe”

• „Prywatny basen jest dużym plusem, chociaż jeszcze nie był ogrzewany podczas naszego pobytu, mimo że pogoda dopisywała. Palmy posadzone dookoła domku, by chronić więcej prywatności. Na terenie można zrobić mały spacer w stronę jeziora, obejrzeć sad z drzewkami pomarańczowymi i cytrynowymi.”

• „Wyjątkowe miejsce- stara posiadłość z zabytkowym, ogromnym ogrodem utrzymanym w prawdziwie portugalskim stylu. Pokój był komfortowy, a patio przytulne. Fantastyczne śniadania. Cisza i spokój w Alenejo. Dużo podróżujemy, ale to miejsce było wyjątkowe!!!!”