2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Franţa
Alpes-de-Haute-Provence Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hôtel Le Pré Saint Michel Scor din comentarii: 10

„Locația (priveliștea e frumoasa și e liniște), personalul ne-a ajutat foarte mult cu recomandări etc. Mic dejunul e ofertant, designul camerei este rustic și frumos, hotelul este îngrijit, parcarea destul de generoasa.”

• La maison du sommet Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• Les Gentianes Scor din comentarii: 10

„Locație bine amplasata, călduros,situat in centrul localității Allos la doi pași de magazine,farmacie . micuț și cochet,personalul foarte drăguț .recomand”

• La Grande Eperviere Scor din comentarii: 10

„Hotel frumos, aproape de centru, curat. Are o gradina foarte frumoasa și liniștită!”

• Domaine De Bertrandy Scor din comentarii: 10

„Daca preferi tot ce inseamna viata traditionala, cu o casa romantica, cu natura, cu un vin bun baut in vecinatatea campului de lavanda, atunci Bertrandy e locatia perfecta!”

• Maison de village Chez Mima Valensole Scor din comentarii: 10

„Ne-a placut foarte mult ''maison de village'', o locuinta placuta langa biserica satului. Ne-au surprins placut produsele disponibile, lasate oaspetilor de catre Caroline, printre care servetele umede, detergent, cutii intregi cu ceaiuri si cafele. Foarte bine ehipata, de parca tocmai ajunsesem acasa. Decorul frumos pentru sedere in Valensole.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Alpes-de-Haute-Provence