2. Франция отзиви за хотели
  3. Франция отзиви за хотели
French Alps Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• „Гледката към езерото е уникална. Стаята е в замък от 17 век и е много хубава. В стаите има всякакви домакински уреди - даже си направихме и фондю. Близо е до центъра на града, а града предлага специални атракции с много емоции : )“

• CURIAL INSOLITE Оценка от отзивите: 9

„Локацията е перфектна,в центъра на Шамбери.“

• Zenitude Hôtel-Résidences Les Terrasses du Lac Оценка от отзивите: 7

„Тихо и спокойно място“

• Résidence Club MMV L'Altaviva Оценка от отзивите: 8

„Хотелът е до ски влек, което е много удобно. Има и ски гардероб. Апартаментът беше много приятен, модерно обзаведен и с всичко необходимо, за да си приготвим сами храна. Гледката от терасата към планината беше фантастична. Прекарахме си много добре за цената, която платихме.“

• Le Bon Quai Оценка от отзивите: 9

„Хареса ни апартамента, защото беше чист, уютен и слънчев. Имаше всичко необходимо. Намираше се до увеселителен парк, парк за разходки и игра на деца на открито и на пешеходно разстояние от забележителностите на града.“

• Le Freeride - 14ème étage avec vue sur montagne Оценка от отзивите: 10

„Малък и оютен апартамент. Имаше всичко необходимо като прибори. Пистата беше на 50 метра от сградата.“

• COWOOL GRENOBLE Оценка от отзивите: 10

„Персонала е много учтив. Удобствата от които имах нужда бяха на лице. Пребиваването ми в хотела беше приятно.“

• Bellerive Оценка от отзивите: 9

„Всичко ни хареса има страхотна гледка“

• CGH Résidences & Spas Le Coeur d'Or Оценка от отзивите: 9

„Голям апартамент с огромна тераса. Има всичко необходимо за вашата ски ваканция. Местоположението също ни хареса. Персонала е усмихнат и любезен.“

30-те най-добри ваканционни имота в French Alps

въз основа на 361 772 отзива за ваканционни имоти на Booking.com