2. Ausztria hotelértékelések
  3. Ausztria hotelértékelések
Alpenrhein Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Gasthaus Bethlehem Értékelési pontszám: 3

„A matrac kényelmes volt.”

• Da Yang Értékelési pontszám: 10

„Minden”

• Gasthaus Bethlehem Értékelési pontszám: 10

„Nagyon rugalmasak, kedvesek!”

• Landhaus Maria Grün B&B Értékelési pontszám: 10

„Nagyszerű reggelit kaptunk, a fogyásban lévő ételeket azonnal pótolta a hölgy. Csak egy éjszakára foglaltunk szállás, így a csodálatos környéket nem tudtuk teljesen felfedezni.”

• Hotel Hecht Értékelési pontszám: 10

„Sehr sauber.”

• Waldrast Bed & Breakfast Értékelési pontszám: 9

„Gyönyörű a kilátás, csend volt a reggeli szuper volt.”

• Hotel Hecht Értékelési pontszám: 1

„A szállást 2023. januárjában foglaltam le a júliusi utazásunkhoz, majd amikor a lefoglalt időpontban a szállásra érkeztünk a recepciós a korábban lefoglalt és visszaigazolt városra néző, világos szoba helyett egy hátsó udvari dohányfüst szagú, nyithatatlan ablakú, tűzfalra néző (ami kb 3 méterre volt) lyukat akart nekünk kiadni, amit természetesen visszautasítottunk és kértem az eredeti szobánkat. A recepciós erre közölte, hogy nincs másik szoba, tele van a szálloda. Nagyon bosszantó volt, hogy egész napos fárasztó motorozás után nem tudtuk elfoglalni a szállásunkat és új szállást kellett keresnünk. Szerencsére a booking-on találtunk másik szállást, így ezt töröltettük (hiszen nem ezt a minőséget foglaltuk) és átköltöztünk a másik szállásra. Csak azért írtam le, hogy más ne lepődjön meg, ha így jár ebben a hotelben...”

• Hotel Hecht Értékelési pontszám: 8

„Nagyon jó elhelyezkedésű szállás, jó parkolással (motorkerékpárral), igényes, tiszta hely gyors és pontos szállásadóval.”

• Gasthaus Bethlehem Értékelési pontszám: 10

„A személyzet nagyon barátságos, jókedvű volt. Nagyon rugalmasak voltak. Elégedettek voltunk.”

Alpenrhein 30 legjobb panziója

11 088 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán