Amoliani Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Archontiko Scor din comentarii: 10

„Oricât de cârcotași am fi, nu cred ca poți găsi ceva negativ la această pensiune. Pur și simplu, MINUNAT!”

• Aloe Apartments Ammouliani Scor din comentarii: 10

„Totul a fost peste asteptari. Amplasare la 50m de mare si de una din cele mai bune taverne de pe insula Camera marime normala, terasa foarte mare cu vedere la mare. Curatenie exemplara. Micul dejun fix dar suficient si cu dulciuri facute in casa. Gazdele ne imbiau cu pachete ptr. plaja sau cate o prajitura la intoarcere.”

• Agionissi Resort Scor din comentarii: 7

„Peisajele”

• Pension Limani Scor din comentarii: 10

„Locatia are o amplasare senzationala. Totul este conform descrierii. Seara este putina agitatie afara dar este normal deoarece este situata in zona portuara cu taverne si terase. Privelistea catre port este senzationala. Dotari de hotel 4 stele. Multumim pentru experienta extraordinara Maria!”

• Sun Rise Hotel Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat, camera, mic dejun gustos, personal recepție foarte amabil. Ne-am simțit excelent .”

• Sun Rise Hotel Scor din comentarii: 10

„amabilitatea personalului , curatenia, locatia”

• Agionissi Resort Scor din comentarii: 7

„Mancarea si locatia”

• Archontiko Scor din comentarii: 10

„Insula este superbă, iar locația o recomandăm cu mare drag. Am petrecut Paștele aici. Gazdele foarte primitoare si amabile, micul dejun excelent, camerele curate. Mulțumim pentru ospitalitate și că ne-ați făcut sa ne simțim minunat.”

„All”

• Gianni's Apartment 1 by the Sea Scor din comentarii: 10

„Locația de vis, micul dejun pe terasa, amabilitatea oamenilor”

Cele mai bune 5 hoteluri din Amoliani