3. Andaluzja – opinie o hotelach
Andaluzja Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „na plus na pewno animacje, dobre drinki, ale drogie jak na porównanie z konkurencją”

• „Hotel położony w dobrej lokalizacji. Bardzo blisko plaży, promenady i różnych sklepów i restauracji. Dość blisko również do dworca autobusowego czy pociągu. Pokoje czyste, wszystko w najlepszym porządku. Duży wybór dań w restauracji na śniadanie i kolację. Mogę polecać ;)”

• „Miejsce jest wybitne, trochę trudno odnosić się do kategorii booking.com bo w zasadzie oceniam miejsce w kontekście lokalizacji i otoczenia, nie są to super komfortowe miejsca, ale całe otocznie buduje klimat tego noclegu i lokalizacji. Śpimy w zasadzie w starej osadzie, starym miasteczku, tam nigdy nie było komfortowych warunków, więc brak luksusów w pokoju nie razi. Poranek w malutkich uliczkach w cieniu drzew z pomarańczami, dla porannych marków wschód słońca z panoramą na okolicę, mistrzostwo świata. Jechałbym tam drugi raz w ciemno!!!!”

• „Było czysto ,blisko do centrum,”

• „Blisko do morza i centrum miasta Bardzo pomocna obsługa. Możliwość zostawienia bagażu po wymeldowaniu. Tanie śniadanie. Pokój był czysty. Ręczniki do dyspozycji w pokoju.”

• „Polecam ❤️”

• „Piękne patio oraz część basenowa. Super dobre śniadania. Pokój o wiele większy niż na zdjęciach.”

• „Nie wiem jak wyglądają inne miejsca w RONDA, ale to ma znamiona lokalności, jest w centrum ale trochę na uboczu. Apartamentowi niczego nie brakowało, w zasadzie nie oceniam telewizora ani WIFI bo go nie używaliśmy, ale tam jest klimat lokalności, fajne wnętrze, mały taras, fajne spanie, wszystko co potrzeba. Czysto i miło. Kilka kroków na najbliższych knajpek, ale także moment do głównej atrakcji, czyli do mostu w RONDA, i to z 2 a nawet trzech tron. Więc inaczej to odbieramy rano a inaczej wieczorem. Drugi raz wybrałbym to samo miejsce. MEGA i POLECAM!!!!!”

• Hotel Cabello Ocena: 7

„Położenie obiektu jest idealne i ten widok na morze. Pobyt był bardzo krótki ale podobało mi się.”

• Sandos Griego Ocena: 7

„+ wygodne łóżko + estetyczny pokój i łazienka, codziennie sprzątanie + przez większość pobytu w nocy było spokojnie i przestrzegana była cisza nocna + smaczne jedzenie, spory wybór + dostęp na każde piętro windą + bezpłatny bus na plażę - niestety tylko w określonych godzinach, niekoniecznie dla mnie dogodnych”