2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Andalusie hodnocení ubytování k pronájmu
Andalusie Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Paraíso del sol Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektní. Apartman je pár kroků od pláže. Blízko vlakové zastávky i obchodů. S majitelem byla skvělá domluva.“

• Apartamento Tejares 1 Průměrné hodnocení: 10

„Terasa“

• „Krásná terasa a parkování přímo před domem. Bazén je sdílený cca 100m od ubytování. Krásný a velký včetně baru a lehátek k zapůjčení za poplatek. Supermarket v blízkosti.“

• Apartamento Natura Průměrné hodnocení: 10

„Vstřícný ubytovatel Rubén nám byl ve všem nápomocný a ochotný. Odlétali jsme v nočních hodinách a umožnil nám zůstat v apartmánu déle, což nám hodně zpříjemnilo závěr dovolené. Blízkost restaurace Acholinos se skvělým číšníkem Hamzou byla jen bonusem. Rozhodně doporučujeme všem dalším zájemcům o ubytování.“

• Apartamentos Villa Torcal Průměrné hodnocení: 8

„Úžasná terasa!“

• Apartamento Vicky Victoria Průměrné hodnocení: 10

„Naprostá spokojenost. Čistota 👏🏻 Prostorný a krásný byt přímo v centru. Vše jsme měli několik metrů. Majitel velice příjemný, nabídl nám uschovat zavazadla před odletem, jelikož nám letadlo letělo až v noci. Dokonce nám i odnesl kufry. Od začátku vynikající komunikace. Rádi se vrátíme 🌞🌞🌞🌞🌞“

• Apartamentos San Lorenzo Průměrné hodnocení: 8

„útulný apartman nedaleko centra v tiché lokalitě, okna s výhledem do vnitřního dvorku, v blizkostí kostel San Lorenzo a řeka, většína pamatek v pěší dostupnosti.“

• „Lokalita Cena“

• Carretería & 5 balconies by ELE Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá poloha ubytování, hodně světla díky pěti balkonům.“

• Fee4Me Sea Views of Carihuela Průměrné hodnocení: 10

„Je to skvělé místo. Probouzet se s pohledem na modré moře, to je úžasný benefit tohoto apartmánu. Najdete tu vše, co byste mohli potřebovat na libovolně dlouhý pobyt. Hostitel byl velmi proaktivní a včas podával informace ohledně přihlášení a odhlášení.“