3. Andaluzja – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Andaluzja Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja i wyposażenie obiektu.”

• „Lokalizacja I sam apartament były super.”

• Casa Los Ruices Ocena: 8

„Pełna prywatność, przytulne miejsce, akceptacja zwierząt.”

• „Świetna lokalizacja, główne atrakcje w odległości do 15-20 minut spacerem. W pobliżu sklep i spory wybór restauracji, a na końcu ulicy wytwórcy i sklepiki z ceramiką. Mieszkanie urządzone z klimatem i komfortowo wyposażone, Tarasy, na których można miło spędzić czas podziwiając widoki robią robotę :) Samochód udało się zaparkować na sąsiedniej ulicy. Bardzo polecam!”

• „Bardzo dobry kontakt z właścicielem, mieszkanie apartamentowiec tuż obok ścisłego centrum Starego miasta Malaga i plaży z promenadą.Polecam”

• „Czystość, wygoda, lodówka, bardzo fajna lazienk”

• Huelin Suites Ocena: 10

„Lokalizacja idealna. Blisko stacji metra oraz plaży. Bardzo pomocna obsługa, niesamowicie mili i kompetentni pracownicy. Pomogli mi w dniu przyjazdu oraz wyjazdu. Bardzo polecam.”

• Puerto Marina Ocena: 7

„Dobra lokalizacja i widok na morze, basen”

• „Świetny kontakt z gospodarzem obiektu. Apartament był gotowy przed podaną godziną meldunku. W dniu wyjazdu mogliśmy dłużej zostać w apartamencie. Czystość obiektu łącznie z klatką schodową 10/10. Łóżko i poduszki bardzo wygodne. Łazienka czyściutka, nowocześnie urządzona, wyposażona w mydło do rąk, szampon i żel pod prysznic. W kuchni podstawowy sprzęt. Polecam ten apartament.”

• La casita de AO Ocena: 9

„Czystość, lokalizacja 20 minut na piechotę od centrum zabytkowego i spokojna uliczka.”