2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre case de vacanță în Andalucía
Andalucía Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Stunning apartment in central Seville Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este poziționat foarte bine, în zona istorica, aproape de restaurante, magazine, baruri, supermarketuri, dar totusi nu este zgomotos si te poti odihni noaptea. Se poate ajunge repede pe jos în toate zonele de interes și de vizitat, este o placere sa descoperi Sevilla la pas. În apartament ai tot ce iti trebuie atât pentru o ședere de scurta durata, cât și pentru una mai lunga (am gasit apa rece in frigider, cafea, ceai, zahar, sare, ulei, etc). Este confortabil, curat și modern-ne-au placut in mod deosebit tavanele refacute cu lemn si luminatoarele(ferestrele din baie). Terasa este intima, deși nu ai vedere în exterior ci doar în interiorul clădirii. Te poți relaxa la aer, mai ales seara când vremea este plăcută. Sistemul de check-in/check-out este foarte facil de folosit și iti da independenta și lejeritate pentru cei care nu prefera interacțiunile directe cu proprietarii/nu trebuie sa stea nimeni după tine/nu aștepți sa preiei chei, etc. Este foarte interesanta compartimentarea apartamentului: intri pe usa apartamentului și dai direct de o scara în spirala pe care urci în apartamentul propriu-zis. Pentru persoanele cu mobilitate redusa/în vârstă nu este indicata, dar pe noi nu ne-a deranjat. Am comunicat foarte bine cu Liviu și chiar l-am întâlnit în cladire in una dintre zile. Ne-a făcut mare placere sa stam puțin de vorba și sa mai aflam una-alta despre viata în Spania. În concluzie, este un apartament care merita rezervat, raportul calitate-pret fiind foarte bun!”

• Apartamento TIENDAS 8 Scor din comentarii: 10

„Foarte central si curat . Pe scurt totul bine 😊”

• Apartment Plaza Colmenillas Scor din comentarii: 10

„Un apartament dragut micut si cochet,cu toate facilitatile,gazda draguta si amabila! Ne a ajutat cu locatii de vizitat,inclusiv locurile de parcat,pt a vizita mai usor!!”

• Gorgeous Home In Estepona With Kitchen Scor din comentarii: 10

„Nu pot spune ca poate fi ceva ce nu mi-a placut. Totul a fost ok . Gazda a fost foarte ok, curatenie super, casa a fost mai mult decat ma asteptam sa fie. O locatie excelenta pe care o recomand pentru toata lumea.”

• „Locatia in centru Linistea la orice ora. Dotare bucatarie si minim necesar ( sare , zahar , cafea , piper , ulei ) Aer conditionat bun si pozitionat ok.”

• Apartamento Golddem loft Scor din comentarii: 10

„Apartamentul a fost curat, dotat cu tot ce se află în descriere, patul confortabil.”

• SunShine Puerta de San Francisco Scor din comentarii: 10

„O locatie superba,curatenie,toate facilitatile! Gazda primitoare si atenta! Parcarea nu este inclusa in preț! Situata chiar linga o catedrala catolica superba! San Francisco!”

• Apartamentos Coronado Scor din comentarii: 9

„Frumos”

• „Locatia este excelenta, aproape de principalele obiective turistice. Bucataria este bine dotata. Casa este foarte spatioasa.”

• Garden & Beach - Torremolinos Scor din comentarii: 8

„Locatia excelenta”