Άνδρος Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Andros Homes Sea Side Apartment & Studio Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία με πολύ ωραία θέα,ευγενική και εξυπηρετικότατη η Κυρία Γεωργία,άψογο,καθαρό και άνετο δωμάτιο για ένα ζευγάρι και φυσικά η σχέση ποιότητας - τιμής προσιτή για όλο τον κόσμο!Το συστήνω ανεπιφύλακτα για αναψυχή η δουλειά στην όμορφη Άνδρο!Ευχαριστούμε για όλα!»

• Iro Suites Βαθμολογία σχολίων: 5

«ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ .»

• Blue Dolphin Βαθμολογία σχολίων: 8

«Θέα»

• Kantouni Guest House by the sea Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήτανε όλα εξαιρετικά ..το δωμάτιο μας ακριβώς όπως είναι στις φωτογραφίες …πεντακάθαρο ΠΑΝΤΑ Πανέμορφη θέα από το μπαλκόνι μας μια ανάσα από την θάλασσα ❤️ Και ένα μεγάλο μπράβο στην Κυρία Μαριέτα για την εξυπηρέτηση της .καταπληκτικός άνθρωπος και τέλεια οικοδέσποινα ..»

• Marianna Studios Βαθμολογία σχολίων: 9

«Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι. Ο ιδιοκτήτης ήταν πολύ εξυπηρετικός και πρόθυμος να διευκολύνει τη διαμονή μας. Το δωμάτιο ήταν μια χαρά και το κατάλυμα είναι πολύ κοντά με τα πόδια στο κέντρο του χωριού αλλά και στην παραλία.»

• Andros Homes Sea Side Apartment & Studio Βαθμολογία σχολίων: 10

«Είναι ένα πολύ όμορφο μέρος με απίστευτη θέα! Εξυπηρέτηση μοναδική! Ευγένεια και καλοσύνη μαζί!»

• Blue Dolphin Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ολα ηταν εξαιρετικά η τοποθεσια ηταν πολυ ωραία και το δωμάτιο ειναι αυτό που πρεπει για τη τιμή του...επισης ο κυριος χρηστος πολυ φιλοξενος και μας βοηθουσε σε οτιδήποτε θελαμε»

• Blue Dolphin Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το κατάλυμα βρίσκεται στο κέντρο, δεν χρειάζεται να μετακινηθει το αυτοκινητο για βολτα το βραδυ. Το προσωπικό πολυ ευγενικο και προθυμο να διευκολύνει (μας αφησαν να κανουμε αργοτερα check out για να κοιμηθουμε παραπάνω μιας και οι επομενοι θα ερχονταν βράδυ). Τα δωμάτια πολυ καθαρά και με εκπληκτική θέα!!»

• Blue Dolphin Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η θέα εξαιρετική. Το δωμάτιο πρόσφατα ανακαινισμένο, ευρύχωρο και πολύ καθαρό. Ο οικοδεσπότης πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός.»

• Blue Dolphin Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η κοινή βιβλιοθήκη»