Andros Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Pitsa Ocena: 10

„Fantastyczny widok”

• „Pobyt w Vassiliki Studios był strzałem w dziesiątkę! Idealna lokalizacja - kilka minut spacerem do ścisłego centrum, na wzniesieniu skąd roztaczał się niesamowity widok. Wokoło bardzo dużo zieleni, spokoju. Pokój był duży i przestronny, połączony z nim aneks kuchenny zawierał wszystkie potrzebne akcesoria. Wygodna łazienka, pokoje czyściutkie i regularnie sprzątane. Dodatkowo balkon z widokiem na basen i morze - idealny do odpoczynku. Klimatyzacja funkcjonowała bardzo dobrze. Ogromnym plusem jest także pięknie położony basen lecz moja sugestia o otwieranie go wcześniej niż o 10 ;-) Sam kontakt z właścicielem obiektu - idealny! Szybki i sprawny kontakt, bezproblemowy odbiór z dworca autobusowego bezpłatnym transferem oraz odrzucenie nas tam w drodze powrotnej, o dogodnej dla nas godzinie., Dodatkowo przemiły i sympatyczny człowiek ;) Otrzymaliśmy także mnóstwo porad jak spędzić dobrze czas na wyspie oraz gdzie się wybrać i gdzie dobrze zjeść.”

• Danaides Studios Ocena: 10

„Znakomita, cicha lokalizacja z widokiem na miasto Batsi. Świetny taras gdzie można spędzać wieczory.”

• „Blisko portu, niedaleko jest plaża Agios Petros Beach oraz Golden Sand Beach. Można wykupić na miejscu śniadanie. Jest też basen. W pokoju jest czysto.”

• „Wszystko było w najlepszym porządku. Blisko od miasta i portu - ok 10 minut piechotą. Super położenie. Piękny widok na morze i wejście do portu. Pokój z aneksem kuchennym -przestronny, widny. Przed budynkiem wiele miejsc parkingowych.”

• RESTIA Ocena: 10

„Uroczy mały hotel z kameralnymi śniadaniami. Idealny na krótki wypad na wyspe. 5 min od plaży i 20 min spaceru od portu. W bliskiej okolicy sklep spożywczy i restauracje.”

• „Apartament jest zlokalizowany w spokojnym miejscu, choć całkiem blisko centrum miasteczka, plaży miejskiej i przystanków autobusowych. Wyposażenie nowe i wystarczające. Gospodarze służyli nam różnymi informacjami i pomocą. W ostatni dzień, ze względu na przesunięcie terminarza promów z Gawrio moglismy zostać trochę dłużej w pokoju i zostawić bagaż.”

• „Perfect”

• Vassiliki Studios Ocena: 10

„Znakomity widok z tarasu, basen, roślinność wokół obiektu. Kilka kroków do plaży i dziesięć minut spacerkiem do starego miasta. Bardzo pomocny gospodarz, który odebrał nas z dworca i przekazał informacje na temat pobliskich atrakcji.”