2. Belgium hotelértékelések
  3. Antwerpen tartomány hotelértékelések
Antwerpen tartomány Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Leonardo Hotel Antwerp The Plaza Értékelési pontszám: 8

„Minden a legnagyobb rendben volt. Tagas, kenyelmes szoba. Forro viz a furdoszobaban.”

• Hampton By Hilton Antwerp Central Station Értékelési pontszám: 10

„Kiváló elhelyezkedés, finom reggeli. Kényelmes családi szoba. Tisztaság”

• Hotel Vé Értékelési pontszám: 8

„Közel volt a központjoz”

• A-STAY Antwerp Értékelési pontszám: 10

„Minden tetszett”

• Citybox Antwerp Értékelési pontszám: 10

„Szuper volt a szállás! Tiszta, tágas szoba, kényelmes ágy, kényelmes fürdő. A check in és out könnyen ment. A földszinti közösségi helyiségben minden van, amire szüksége lehet az embernek: mikró, vízforraló, hűtő, olcsó kávéautomata. Nagyon jól éreztük magunkat.”

• Antwerp Harbour Hotel Értékelési pontszám: 8

„Jó helyen van a szállás, közel a kikötőhöz, de a belváros is könnyen elérhető villanossal. Ár-érték arányban jó. Van saját parkolója a szálloda előtt (nem zárt).”

• prizeotel Antwerp-City Értékelési pontszám: 10

„Nagyon rugalmas a személyzet! A vonat korai indulása miatt készítettek nekem reggelit még a felszolgálás előtt! Nagyon köszönöm még egyszer! Fél órával a check-in előtt értem oda és átadták a szobát! Szóval csak pozitívat tudok írni!”

• Viktoria HOSTEL Értékelési pontszám: 9

„A központtól 15' sétára, kényelmes ágy (nem emeletes!!!), frissen mosott és vasalt ágynemű és törülköző, bőséges reggeli. Bár a WC nem a szobában volt, nem volt messzebb, mint otthon. Néhány éjszakára tökéletes szállás.”

• B&B HOTEL Antwerpen Zuid Értékelési pontszám: 10

„Jól megközelíthető, tiszta, kényelmes szállás. Bőséges és finom reggeli, kedves személyzet.”

• Hobbit Hotel Mechelen Értékelési pontszám: 8

„Nagyon jól megközelíthető az autópályáról, 1 napos szállásnak kitűnő. Reggelire finom omlettet kaptam.”

Antwerpen tartomány 30 legjobb hotele

244 534 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán