Athens Marathon Route Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Zen Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Umístění cca 50m od autobusové zastávky. Recepce 24/7. Hezké pokoje odpovídající fotkám.“

• Claridge Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Hotel se nachází na výborném strategickém místě. Všude celkem blízko, zastávka metra téměř před hotelem. Hned vedle obchod s potravinami a naproti výborná kavárna na snídaně, skvělý výběr pečiva atd. Další restaurace hned vedle. Pokoj pro tři malý, ale na přespání stačil. Při příchodu na pokoj jsme zjistili chybějící prostěradla a ručníky, ale po upozornění bylo doplněno. Postel pro dva je vhodná spíše pro drobnější postavy.😉 1. den netekla moc teplá voda,2.den vše v pořádku. O sprše se zde již psalo,takže jen potvrdím, že voda je po celé koupelně. V pokojích jsou nové TV s plochou obrazovkou, my jsme nevyužili, ale třeba někdo ocení.🙂 podle mě, měli raději vymalovat,nebo dát do koupelny závěsy.“

• Living Yard Acropolis Průměrné hodnocení: 9

„Velmi milý personál, který byl ochotný nám otevřít i uprostřed noci. Skvěle komunikovali, nic nebyl problém. Pokoj krásný a čistý. Velmi pohodlná postel. Tiché místo. Velmi dobrá pokojová služba, která jakmile viděla, že něco potřebujeme, tak nám to doplnila (např. špunty do uší). Skvělé místo, jen 5 minut chůze od Akropole a v pěší vzdálenosti ke všem zajímavým místům. Na metro do pěti minut. Kvalita splnila naše očekávání.“

• Myrto Hotel Průměrné hodnocení: 5

„Jedine na nasi dovolene se nam libilo v Athénách (mesto).“

• Pallada Athens boutique rooms & apartments Průměrné hodnocení: 10

„Krasny, cisty ubytovani, ve vyborne lokalite. Maximalne doporucuji“

• Zeus Hostel Průměrné hodnocení: 7

„Moc milý a ochotný pán na recepci, mohli jsme se ubytovat dříve. Lokalita skvělá. :) Pro pobyt na 1-2 noci super a myslím, že v budoucnu znovu využijeme.“

• Trendy Hotel by Athens Prime Hotels Průměrné hodnocení: 10

„Památky,restaurace,kavárny ...Hotel doporučuji, velká spokojenost.“

• Athens Choice Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Dobrá dostupnost do centra, metro do 10 minut od hotelu, pěšky do 30 minut. Personál byl velice milý.“

• Elikon Průměrné hodnocení: 8

„Byl jsem v hotelu od 17- do 20-05-2024 . Zařízení pokoje bylo celkem nové a postačující. Úklid probíhal denně, byly doplňovány sprchové gely a šampony, čaj a káva. Recepce funguje denně 24 hodin.“

• Apollo Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Ochotný personál, čistota, snídaně nedaleko do centra.“