Attica-Saronic Gulf Islands Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• „Ubytování krásné nové velmi pohodlné.. Hodně prostoru.“

• Rooms in the apartment (Leontiou) Průměrné hodnocení: 10

„Domácí je sympaťák“

• Tins Hotel City - Athens Průměrné hodnocení: 8

„Velmi příjemná paní recepční, se vším na co jsme potřebovali nám pomohla :) Pokoj vypadal velmi hezky. Snídaně naprosto v pořádku.“

• Artemis Cinema Garden Near Airport & Sea Průměrné hodnocení: 10

„Majitelé moc milí a vstřícní, dostaly jsme co nám na očích viděli, za mě super lidi a super ubytování, dům byl asi 1km od pláže takže asi 15 minut cesty pěšky, za mě super dovolená“

• Philia Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Skvělý vstřícný personál, tichý pokoj. Skvělá lokalita kousek od náměstí a metra. Určitě se rádi ubytujeme znovu.“

• Flower Garden Průměrné hodnocení: 9

„Zahrnovací postele závěsem“

• Theasis Athens Průměrné hodnocení: 7

„+ v centru města, všechna důležitá místa dostupná pěšky, blízko na metro, + terasa s krásným výhledem, + v únoru velmi příjemná cena za ubytování, + vybavená kuchyňka k využití kdykoli během dne, + protože bylo krásně počasí po celou dobu pobytu, byli jsme celé dny pryč, a tedy jsme byli spokojení. V případě horšího počasí bychom možná nedostatky vnímali více.“

• INOH HOTEL Průměrné hodnocení: 8

„Ideální na přespání, metro cca 8 minut chůze.“

• Koukounari 2 Rooms Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita byla super. Na pláž a do restaurace je to blízko. Přístup do bazénu v dalším hotelu. Příjemný personál. Cena poměr x výkon skvělá.“

• „Výborná terasa“