2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Aude Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Lodge en Pays Cathare Průměrné hodnocení: 10

„Fantastický výhled na vinice a kopce kolem, klidný kemp (byli jsme v září), nádherná vůně borovic a fíkovníků.“

• Hotel du Roi & Spa by SOWELL COLLECTION Průměrné hodnocení: 5

„Jsou dvě věci, které bych vypíchla. Tou první je umístění hotelu, z našeho pokoje i hotelové zahrady byl krásný výhled na hrad. Tou druhou pak neomezený sekt na snídani :) Personál byl milý, snažil se mluvit anglicky, ne vždy jim však bylo dobře rozumět.“

• Drissia&Othman Bella Vista Průměrné hodnocení: 8

„Pro snídani připravený bohatý výběr. Ubytování v bytové jednotce. Možnost využití bazénu. Parkování v ubytovacím areálu. Vzhledem k situování na okraji města snadný příjezd.“

• Les Florentines Průměrné hodnocení: 10

„Výborná poloha pod hradem, vstřícný pan majitel a snidaně, co lahodí nejen oku. Pokud zvolíte pokoj s terasou, oceníte výhled při posezení.“

• Hotel La Chaumière Průměrné hodnocení: 9

„Výborná večeře v hotelové restauraci. Krásné pokoje s velkou koupelnou a oddělenou toaletou. Možnost parkování v garážích je příjemnou záležitostí. Hezká lokalita a okolí.“

• Hotel Espace Cite Průměrné hodnocení: 10

„Blízko k hlavnímu lákadlu - pevnosti. Dobrá snídaně Velice milý a vstřícný personál Parkoviště zdarma“

• „Pokoj byl čistý a prostorný“

• „klidné místo, příjemné ubytování“

• Hôtel Montmorency & Spa Průměrné hodnocení: 10

„Chutná snídaně, milý personál, nádherné místo s výhledem. Bazén a okolí krásně udržované, klidné. Jsem velmi vděčná, že vyhověli mé žádosti a čekaly nás pokoje s přístupem na zahradu. Z ubytování odcházím spokojená, a rádi se vrátíme.“