2. SR - komentarji o hotelih
  3. Backa Region - komentarji o hotelih
Backa Region Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Nov hotel, ki je sodobno opremljen. Sistem prijave je sodoben in je super ker je popolnoma neodvisno od recepcije, ki sicer deluje samo zjutraj. Velik plus zasluži ograjeno zasebno parkirišče ki se odpre na kodo. Zajtrk je ok in center mesta je zelo blizu. Se definitivno še vrnem.”

• “Bazeni in spa”

• Gajba Ocena: 10

“Stan je čist, dobro opremljen sa lepom terasom”

• “Vse je bilo OK”

• Hotel Fontana Ocena: 10

“Manjši hotel na odlični lokaciji, v centru mesta, z garažo (uvoz iz enosmerne ulice, zato se najprej ustavite pred hotelom in prosite na recepciji, da vam odprejo garažo). Nekaj minut hoje od glavnega trga, čez cesto 24-urna trgovina. Izredno prijazno in ustrežljivo osebje, na vsa vprašanja po e-pošti smo takoj dobili ustrezne odgovore. Lepo opremljene sobe, čista, velika, moderna kopalnica z vsemi dodatki (tudi zobne ščetke za enkratno uporabo), balkon. V sklopu hotela je dobra restavracija z vrtom, zelo okusen zajtrk. Zanesljiv in hiter wifi.”

• “Odlicno urejen hotel,prijazno osebje,dober zajtrk.Priporočam ..”

• Hostel Milkaza Ocena: 10

“Vse je bilo super, sobe čiste, lepe, udobne. Osebje zelo prijazno. Zajtrk bogat.”

• Hotel Fontana Ocena: 10

“Dobra lokacija,zelo prijazno osebje,zajtrk prav za vsakogar priporočam👍”

• “Zelo ustrežljivio osebje, odlična lokacija, zagotovljeno parkirno mesto, dober zajtrk.”

• “Prijazno osebje, čiste sobe ter zajtrk”

Najboljših 30 hotelov - Backa Region

na podlagi 38.892 mnenj gostov na Booking.com