2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre hoteluri în Spania
Baix Llobregat Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Exe Barcelona Gate Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat.Am ajuns devreme la hotel,ne-au ajutat cu check in ul devreme,hotelul este foarte curat cu angajați de nota 100. La check out,i-am rugat daca putem lăsa bagajele la hotel,deoarece aveam avionul la o ora mai târzie.Ne au ajutat cu mare drag Un mare bravo Mulțumim”

• Ibis Cornella Scor din comentarii: 9

„Curat,zona liniștită,aproape de aeroport,raport calitate preț excelent”

• AC Hotel Gava Mar Scor din comentarii: 6

„Locatia, restaurantul”

• Ibis Budget Barcelona Viladecans Scor din comentarii: 9

„Personal foarte amabil. Cafeaua foarte buna la Restaurant, și prețurile foarte accesibile. Stația de autobuz peste drum, am avut conexiuni foarte bune pentru a vizita Barcelona. Loc de parcare de fiecare dată, fără probleme in curtea hotelului. In fiecare zi patul schimbat , prosoape curate si camera aerisită. Cu siguranță vom reveni.”

• Novotel Barcelona Cornellà Scor din comentarii: 9

„Curatenie Mic dejun proaspat si variat Personal foarte amabil Locatia buna, linistita, chiar daca mai departe de centru.”

• Sercotel Sant Boi Scor din comentarii: 10

„Personal amabil ! Curățenie și aproape de aeroport!”

• Sercotel Cornellà Barcelona Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect. Micul dejun foarte bun și variat. Personalul extrem de plăcut și implicat. Un singur aspect m-a nemulțumit pe parcursul sederii, faptul că camerele sunt prost izolate și se aude destul de ușor chiar și când se vorbeste mai tare”

• Hotel Flora Parc Scor din comentarii: 8

„Ptr o noapte de dormit in trecere, e ok”

• Sercotel Porta Barcelona Scor din comentarii: 8

„Curatenia”

• Hotel Boutique dONNA 4* Superior Scor din comentarii: 10

„Priveliștea este una dintre cele mai bune. Dar totul a făcut personalul, sunt foarte amabili. In camera ai de la creme la uscător de păr, piepte, ceai, cafea, apa etc.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Baix Llobregat