2. Indonezija: recenzije hotela
  3. Bali: recenzije smještajnih objekata
Bali Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• „Osoblje je predobro i prezadovoljni smo svaka pohvalaa”

• Villa Inka Ubud by Nakula Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo fenomenalno,osoblje preljubazo,uživo izgleda puno ljepše nego na fotografijama Sve preporuke za ovaj smjestaj”

• The Grand Bakas Jungle Retreat Villa Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo super. Uspunilo sva naša očekivanja i želje. Blizu objekta je rafting i elephant tour. Objekt je veliki. Privatni bazen. Možete naručiti za piti i jesti, taxi, izlete po Baliju u bilo koje doba dana, domaćinima ništa nije problem. Objekt je udaljen od grada, probudiš se, uđeš u bazen, a majmuni skaču po stablima oko tebe. Nama je to odgovaralo. Savršeno za ljude željne odmora od svega.”

• Balquisse Heritage Hotel Prosječna ocjena: 8

„Doručak je bio odličan i raznovrstan. Serviran u predivnoj antiknoj blagovaoni.”

• Jero Sebali Villa Prosječna ocjena: 10

„Obitelj koja vodi Vilu je predivna. Vila je čista,bazen super.”

• Gunung Merta Bungalows Prosječna ocjena: 10

„Izuzetno gostoljubivo osoblje uvijek spremno rjesiti vas zahtjev, ukusan i raznolik dorucak, dva puta smo i rucali, takodjer jako ukusno. Osoblje je pomoglo organizirati prijevoz te povezati nas s agencijom za izlet. Dobili smo dobru cijenu i kvalitetan prijevoz i izlet. Vrt i bazen su opustajuci i jako ugodni. Sobe su prostrane i ciste i omogucuju privatnost, terasa s pogledom na zelenilo.”

• Green Sala Villa Prosječna ocjena: 9

„Osoblje, lokacija, bazen, doručak”