2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Barbagia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Domos Anticas Scor din comentarii: 9

„Este aproape de Orosei, zona linistită, sat traditional. Poti sa iti gatesti singur mancarea, are vase, farfurii și tacâmuri, din partea casei și ulei de măsline. Per total raport foarte bun calitate-preț.”

• Hotel Maria Rosaria Scor din comentarii: 9

„Este curat atât in camera cat si in hotel si La piscina,personalul de la Recepție este de treaba și te ajuta,mâncarea a fost pe placul nostru”

• Nova Domus 2 Scor din comentarii: 4

„Proprietatea este frumoasă și curată, ești așteptat ca bun venit cu o sticlă de vin și niște biscuiței ceea ce este frumos din partea gazdelor.răspund promt la orice mesaj și solicitare.”

• Hotel Gli Ulivi Scor din comentarii: 9

„Personalul foarte amabil si zambitor. Curatenia de nota 10. Amenajarea receptiei, restaurantului ,camerei, bailor , este facuta foarte chic ,cu mult bun gust, nu ai cum sa nu fi incantat.”

• Casa Giovanni Scor din comentarii: 10

„Apartamentul mare și confortabil! Terasa spațioasă și balcoane cu view la mare și munte. Gazda prietenoasa!”

• Rustico degli Ulivi Scor din comentarii: 10

„Ne-a plăcut foarte mult apartamentul, foarte curat și extrem de bine echipat, apreciez că este aproape de oraș și de mare(la doar 2 km), faptul că are o curte imensă, practic casa e înconjurată de măslini, există loc de parcare acoperită în curte, mașină de spălat, duș exterior, umbrelă și scăunele pentru plajă, proprietara foarte drăguță și amabilă, ne-a făcut recomandări foarte bune privind locurile unde putem face cumpărături sau restaurante unde putem servi masa. Recomandăm cu drag, chiar mai frumos decât în poze!”

• Castello Malicas Scor din comentarii: 9

„Castelul îți oferă o priveliște frumoasa deasupra localității. Seara am stat pe terasa și am admirat zona. Noaptea reflectoarele il scot foarte bine in evidentă, iar el tronează liniștit deasupra zonei. O construcție frumoasa care te duce cu gândul in vechimea vremurilor de demult. Camere curate și paturi foarte confortabile.”

• Club Esse Palmasera Scor din comentarii: 10

„Am avut 7 zile fantastice in care ne-am simțit fantastic. Am avut parte de spectacole și o atmosferă wooow. Doresc să mulțumesc tuturor in special celor ce se ocupa de animație. Fac un lucru extraordinar. Salutări din partea lui Miron. Și vă mulțumesc pentru vacanta câștigată”

Cele mai bune 30 hoteluri din Barbagia