Bari Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja hotelu sprawia że jest to doskonała baza aby zwiedzać cały region Puglia :Bari,Matera,Arbelobello,Plignano jest w zasięgu ręki, Bardzo miła obsługa w połączeniu z komfortowymi warunkami sprawił że pobyt nasz pobyt był doskonały. Pyszne Śniadania na widokowym tarasie na 6 piętrze to wisienka na torcie, pysznej kawy wypitej o poranku nie zapomnisz nigdy. Z tarasu piękne zachody i wschody słońca,polecam!”

• „Fantastyczna lokalizacja, czysto, smacznie, miły personel - polecam”

• Hotel Gabbiano Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja, widok na morze, bezpłatny zamykany parking. Pokój czysty ze standardem adekwatnym do ceny. Śniadania raczej dla fanów słodkości. Dla mnie super, smaczne ciasta, dla żony gorzej, ale głodna nie wychodziła.”

• Hotel Costa Ocena: 8

„Świetna lokalizacja jeśli Bari ma być bazą wypadowa do zwiedzania Apulii, naprawdę 4 minuty od dworca Bari Centrale i autobusowego. Ale do starego centrum też niedaleko - przez plac i piękny deptak. Hotel ma recepcje czynną 24 godziny i zależało nam na tym, bo był późny przylot. Bez jakichś wielkich luksusów, ale wszystko co potrzebne było, pokój sprzątany jak to w hotelu - bardzo czysto. Mimo, że przy dość ruchliwej ulicy to jakoś nie było to dokuczliwe, w samym hotelu spokój, bardzo miła obsługa. Gdybym miała wrócić do Bari to na pewno bym skorzystała ponownie.”

• Hotel Boston Ocena: 10

„Świetna lokalizacja. Bardzo dobre śniadania i przemiły personel.”

• „Obiekt co prawda oddalony od centrum miasta ale w naszym przypadku nie miało to większego znaczenia , podróżowaliśmy samochodem co dawało nam większą swobodę . Ogólnie obiekt super położony , śniadanka w porządku , gospodarze mili i bardzo pomocni . Jeśli tylko będziemy w tych okolicach to na pewno skorzystamy z tego obiektu.”

• Hotel Riviera Ocena: 9

„Byłam w tym Hotelu w 2021 roku, teraz ponownie, Hotel otwiera się na zagranicznych gości, nowości w śniadaniach, miła obsługa i komunikatywny angielski. Hotel godny polecenia.”

• „Położenie bajeczne , obsługa na najwyższym poziomie”

• „Cisza ,spokój,miły personel .”

• „Świetny hotel czysto codziennie wymieniane ręczniki , miła obsługa ,spokojna okolica ,dobre śniadania ,wygodne łóżko”