2. Швейцария отзиви за хотели
  3. Базел щат отзиви за хотели
Базел щат Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel City Inn Basel Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше според очакванията. Чисто, подредено, удобно. От летището до хотела пътувахме без допълнително заплащане за билети, тъй като потвърждението за резервацията на хотела беше нашият билет. Пристигнахме малко по-рано от очакваното, но това не беше проблем. Стаята ни беше готова и се настанихме веднага. Момчето на рецепцията ни даде пас за града, с който след активиране онлайн, пътувахме свободно с градският транспорт и разглеждахме музеите.“

• Hotel Alfa Оценка от отзивите: 10

„Локацията е прекрасна. С трам 3 се стига до центъра и Сен Луи, спирката е точно пред хотела. Има възможности за закуска и вечеря непосредствено до хотела. Закуската в хотела също е много добра.“

• Hotel Spalentor - Ihr sympathisches Stadthotel Оценка от отзивите: 10

„Първият градски хотел към който нямам забележка. Просторни и чисти стаи. Топ локация. Всички забележителности са на пешеходно разстояние. Вблизост има много кафета и ресторанти.“

• Essential by Dorint Basel City Оценка от отзивите: 10

„Много добра локация с удобен транспорт. Много чисто, изкючително любезен персонал. Закуската е 5 звезди, богата с качествени продукти и страхотна обстановка.“

• SET Hotel.Residence by Teufelhof Basel Оценка от отзивите: 9

„Хотелът е модерен, стаята ми беше комфортна, с голям телевизор и удобно легло.“

• Hostel by Hyve Basel Оценка от отзивите: 10

„Alles“

• Central City Hotel Rochat Оценка от отзивите: 10

„Отлично посрещане на рецепцията, много са любезни и усмихнати. Дадоха ни по-хубав апартамент от запазения, който в момента беше свободен. Много чисто. Страхотно закуска, богата и много качествена храна. Хотела е разположен в началото на стария град на много хубаво място. Дадоха ни карти за безплатен градски транспорт и 50 % отстъпка за всички забележителности в града. Изключително доволни сме. Препоръчваме хотела на всеки, който иска да посети Базел.“

• Radisson Blu, Basel Оценка от отзивите: 10

„Идеална локация. Перфектния хотел.“