2. Poľsko - hodnotenia hotelov
Silesian Beskids Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Pod Gołębiem Priemerné hodnotenie: 7

„Čistota a lokalita“

• Dom Wczasowy Beskidy Priemerné hodnotenie: 10

„Personál super. Pomer cena a kvalita. Raňajky dobrý výber. Bazén sme nestihli. Je vidieť, že budova prešla rekonštrukciou.“

• „Ubytovanie z vnútra veľmi pekné.“

• Hotel Pod Jedlami Priemerné hodnotenie: 10

„Čisté a priestranné izby s krásnym výhľadom“

• GWAREK Centrum Wypoczynkowe Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektné ubytovanie“

• Aries Hotel & SPA Szczyrk Priemerné hodnotenie: 10

„Aries nikdy nesklame. Útulné, čisté, štýlové, vynikajúca strava, večera, raňajky. Radi sa vraciame. Vrelo odporúčame na totálny relax a vypnutie z každodenného pracovného zhonu.“

• Hotel Gołębiewski Wisła Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko dostupné, príjemné prostredie, výborná strava.“

• Crystal Mountain Hotel Wisła Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel je super pre rodiny s deťmi“

• Hotel Wisła Premium Priemerné hodnotenie: 10

„Chutné raňajky a celkovo aj jedlá v reštaurácii. Super detská herňa, syn sa nevedel nabažiť. Pri večeri dostal omaľovánku s farbičkami, veľmi milé gesto a zlatá čašníčka, ale aj celkovo personál.“

• Hotel Alpin Priemerné hodnotenie: 9

„Tentoraz sme boli aj s dcérou a psíkom, dostali sme apartmán v podrovi. Pristup bol výťahom na 2p a potom jedno poschodie po schodoch. Apartmán bol 2 izbovy - izby spájala predsien, zktorej sa išlo aj do kúpelne., Na psíka čakala na izbe postielka . miska a dobrotka( cena na den za psika je 60zl- s tym ze polovica ide na útolok). Ranajky boli rozmanité a chutne, na to sme už tu zvyknuty. No zase sa ukázal problém z rannou kávou, tvorili sa rady(tak sme fičali 2 dni bez nej- 1 den sa som si to odstál) ,“

30 Najlepších hotelov v regióne Silesian Beskids