2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Poľsko - hodnotenia hotelov
Silesian Beskids Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Chata Nad Potokiem w Górach Priemerné hodnotenie: 10

„Super dom na dovolenku s rodinou. Dom má veľa charakteru, priestoru, bol veľmi čistý a mal všetko, čo sme potrebovali. Sauna a vírivka boli perfektné, aby nám všetkým pomohli relaxovať. Naše deti sa výborne bavili v herni, domčeku a futbalovom ihrisku. Sauna a vírivka boli ideálne pre zábavu a pomohli nám všetkým relaxovať. Potok pretekajúci cez pozemok bol ako z rozprávky. Hostiteľ bol profesionálny, priateľský a ústretový k našim potrebám. Určite sa čoskoro vrátime.“

• Beskidzka Oaza Priemerné hodnotenie: 10

„Majitelia veľmi príjemní,milí,ochotní. Neustále k dispozícií aj na telefóne. Chata nová,úplne čistá,krásna,veľmi dobre vybabená,nič nám nechýbalo. Vírivka je čerešnička na torte. Prostredie krásne,veľa turistiky na výber. Dobre miesto na čas strávený s celou rodinou. Zrelaxovaní,oddýchnutí a spokojní sme odchádzali. Určite sa vrátime.“

• VISLOW Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Raňajky boli špičkové, nič nechýbalo. Veľmi príjemné prekvapenie.“

• „Pomer cena-výkon výborný, apartmán umiestnený v tichej lokalite, bezpečný - samostatný uzatvárateľný vchod na parkovisko, nové vybavenie, príjemná terasa na posedenie, klimatizované, zatemňovacie žalúzie, plne vybavená kuchyňa“

• Apartamenty Złoty Groń Priemerné hodnotenie: 10

„Ked ideme to tejto bolasti vzdy sa tu ubytujeme. V apartmanoch je teplucko ci je zima, alebo jar. Majitel je velmi prijemny. Urcite sa sem este vratime.“

• ChatkaDuraje Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo v poriadku, a bola možnosť platiť aj v eurách, ale na stranke je napísané že len v zlotých. Škoda že sme to nevedeli, zbytočne sme si zamienali peniaze. Inak všetko super 👌🏻“

• Apartament Wisła Spokojna Priemerné hodnotenie: 10

„vynikajúce“

• Uroczy Domek z Kominkiem Priemerné hodnotenie: 9

„Ticho a cisto! Relax“

• Apartament z kominkiem i wanną Priemerné hodnotenie: 5

„Lokalita - prkne vyhlady - vsadene do rozlahlej dediny“

• XYZ eXtreme You Zen Priemerné hodnotenie: 7

„Krásna čistá izba, veľmi som si užila spánok pri francúzkom okne, kde môže človek pozorovať hviezdy. Úžasné chutné raňajky“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Silesian Beskids

podľa 66 185 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com