3. Comentarii despre case de vacanță în Bihor
Bihor Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• A&C Hotel Rooms - Up in the Sky Scor din comentarii: 10

„Este un apartament confortabil dotat cu tot ce ai nevoie in bucatarie.”

• Royal Green Property Scor din comentarii: 10

„Clădire noua, moderna. Apartament curat si amenajat cu foarte mult gust”

• Penthouse Apartament Nufarul Oradea Scor din comentarii: 8

„Locatia si panorama foarte frumoase. Acces facil la statia de tramvai care face legatura cu centrul. Magazine foarte aproape de locatie. Aer conditionat in camere ceea ce s-a dovedit a fi foarte util. Gazda foarte amabila si ii multumim pentru sfaturi. Parcare libera si usor accesibila.”

• Apartament Jadis 3 Scor din comentarii: 10

„O locație super frumoasă! Recomand cu încredere”

• Riverview apartament Oradea Scor din comentarii: 7

„Așezarea este centrală, descrierea interiorului corespunde pozelor. Locația se află foarte aproape de cetate și de mall (Oradea Plaza).”

• Central Residence Scor din comentarii: 5

„Nimic”

• „Am avut o experiență deosebită la această proprietate de cazare din centrul Oradei. **Localizarea excelentă**: Proprietatea este situată chiar în centrul orașului, la doar câțiva pași de principalele atractii turistice fără a fi nevoie să folosim transportul public sau mașina. **Camerele confortabile și curate**: Apartamentul este spațios, foarte bine întreținut și amenajat cu bun gust. Paturile si canapeaua au fost extrem de confortabile, iar lenjeria de pat și prosoapele erau de o calitate superioară. Curățenia a fost impecabilă, ceea ce ne-a făcut să ne simțim foarte bineveniți. **Facilități moderne**: Proprietatea este dotată cu toate facilitățile necesare pentru a ne face șederea cât mai plăcută. De la Wi-Fi rapid și gratuit, până la aer condiționat și televiziune prin cablu, toate acestea au contribuit la confortul nostru. **Proprietar amabil și profesionist**: Extrem de prietenos și dornic să ne ajute cu orice am avut nevoie. Explicații clare cu privire la amplasarea locației și a locului de parcare gratuit. Recomand cu căldură această proprietate oricui vizitează Oradea și caută un loc confortabil și convenabil pentru a se caza.”

• Anastasia Pink Scor din comentarii: 10

„Usor accesibilã, curatenie, liniște”

• apart bun Scor din comentarii: 10

„Curat, toate facilitățile”

• APARTAMENT IN CENTRU Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este curat, frumos, nu este foarte mare. Are un pat dublu și două canapele. Pozitia este excelenta. Parcare zona 2(mai ieftin și se plătește L-V, 7-21) in spate.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Bihor

pe baza a 39.303 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com