2. Румъния отзиви за хотели
  3. Румъния отзиви за хотели
Black Sea Romania Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Megalos Оценка от отзивите: 7

„Нормален хотел даващ възможност за релакс след дълга обиколка из града!“

• Guci Hotel Оценка от отзивите: 10

„Местоположение, закуска, ресторант с панорамна тераса на покрива . Почистване на стая, чиста и просторна баня. Тишина. Собствен паркинг.“

• Mirage Medspa Hotel Оценка от отзивите: 8

„Хотела е изключително чист, уютен и топъл, персонала е доста отзивчив.“

• Ambra Boutique Hotel & Bistro Оценка от отзивите: 8

„Нямаше голям избор за закуска, но беше вкусно“

• Hotel New Derby Оценка от отзивите: 9

„Много удобни легла, чиста и топла стая, топло е и навсякъде в общите части на хотела. Малък е, но с дружелюбен персонал и с перфектно съотношение цена/качество. Благодарим за всичко.“

• New Splendid Hotel & Spa - Adults Only (+16) Оценка от отзивите: 9

„Хотелът е чудесен. Комфортни, широки и добре поддържани стаи. Чистотата е на ниво. Закуската е разнообразна и вкусна. Спа зоната е много добра.“

• Hotel Ten Constanta Оценка от отзивите: 10

„Перфектен“

• Boutique Apartment Solid Residence Butoaie Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът беше чист и престоят ни беше приятен. Домакинът е гъвкав, тъй като имаше проблем с апартамента, който бяхме резервирали и ни настани в друг подобен, макар и на по-далечно разстояние.“

• Dali Hotel Оценка от отзивите: 10

„Близо до морето и до стария град. Близо до автобусни спирки. Чисто. Избор от 4 менюта за закуска на много добра цена. Персоналът любезен и нямах проблем с английския. Можеш да рефилнеш бутилката си с вода“

• Arena Regia Hotel & Spa - Marina Regia Residence Оценка от отзивите: 10

„Един от малкото хотели в курорт Мамая, който можете да посетите и в зимния сезон. Заслужава си напълно 5 звезди. Паркинг с достатъчно място за всеки гост на хотела. Стаите са просторни, обзаведени с вкус Чистотата е на ниво, няма нищо замърсено или захабено, бельото и кърпите се сменят всеки ден, стаята се почиства също ежедневно. SPA центърът се отличава с големия си закрит басейн, намиращ се в голяма зала с колони, наподобяваща стари римски терми. Наистина, хотел с друг такъв голям и приятен басейн ние не открихме в Мамая. Закуската е обилна, вкусна и питателна. За вечеря също можете да се храните в хотела, като за целта ви очаква отделен ресторант, в който майстори готвачи са се постарали да ви впечатлят с деликатни и изящни блюда. Благодарим на изключително милия персонал на хотела. Специални поздрави на нашия приятел Marcel, който ни посрещаше всяка сутрин и всяка вечер в ресторанта с усмивка и ведро настроение, и който ни разказа много за Румъния и особено за Констанца, за места които можем да посетим и да открием забележителностите на този район.“

30-те най-добри хотела в Black Sea Romania

въз основа на 157 267 отзива за хотели на Booking.com