2. Σλοβενία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Σλοβενία κριτικές ξενοδοχείων
Λίμνη Μπλεντ Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• JT Apartma Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καλή τοποθεσία 5 λεπτά από λίμνη Μπλεντ. Ήσυχη περιοχή. Πεντακάθαρο δωμάτιο και πάρκινγκ ακριβώς έξω από το δωμάτιο. Επιπλέον, κήπος, κούνιες αν έχετε παιδιά και δωρεάν ποδήλατα αν και δεν τα χρησιμοποιησαμε. Φιλόξενοι ιδιοκτήτες και εξυπηρετικοί.»

• Turistična kmetija Grabnar Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν πεντακάθαρο , ήσυχο μέρος κοντά στην πόλη , υπέροχοι οικοδεσπότες»

• ATMOSPHERE Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία είναι πολύ κοντά με αυτοκίνητο από τη λίμνη. Είναι μέσα στη φύση και βγαίνοντας στο μπαλκόνι μπορείς να απολαύσεις τον ήχο από το ρυάκι και την υπέροχη θέα. Ο οικοδεσπότης ήταν εξαιρετικά φιλόξενος και φιλικός.»

• Kasita Bled Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το πιο καθαρο, περιποιημενο και λειτουργικο καταλυμα που εχω συναντησει. Ιδιοκτητης φιλοξενος, προθυμος και αναλυτικος σε οποια πληροφορια του ζητησαμε. Εκπληξη το δωρο-πρωινο με αφθονα τοπικα προιοντα εξαιρετικης ποιοτητας. Ησυχο σε ομορφη γειτονια , σε μια καταπληκτικη περιοχη που ειναι κριμα να μην προτιμαται απο Αυστρια και Γερμανια. Η τιμη του λογικη σε σχεση με άλλα καταλυματα της περιοχης που προσφερουν λιγοτερα. Και βεβαια η εκπληξη ηταν οτι ο ιδιοκτητης ειναι Ελληνικης καταγωγης και φερει Ελληνικο ονοματεπωνυμο. φυσικα θα ξαναπαμε…»

• Apartments Roberta Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα διαμερίσματα "Ρομπέρτα" νιώσαμε λες και τα έφτιαξαν για μας. Ήταν τοσο όμορφα, πεντακάθαρα, με άνετο πάρκινγκ, πληρως εξοπλισμένη κουζίνα, άνετη τουαλέτα και ντουζιέρα και με όλα όσα θέλαμε για μια άνετη διαμονή. Φαινόταν καθαρά ότι οι ιδιοκτήτες προσέχουν ακόμα και τις μικρές λεπτομέρειες. Απέχει μόνο δύο χλμ από την λίμνη Μπλεντ, η οποία για μας είναι η ομορφότερη λίμνη της Ευρώπης. Η ιδιοκτήτρια, η κυρία Ρομπέρτα και ο σύζυγός της, υπέροχοι άνθρωποι, πρόσχαροι και με αληθινό ενδιαφέρον για τους φιλοξενούμενους τους. Πολύ σημαντικό για μας, το ότι όλα ήταν πολύ σωστά καθαρισμένα και περιποιημένα. Το ωραιότερο όλων, τα δωρεάν ποδήλατα με τα οποία κάναμε υπέροχες βόλτες! Ανυπομονούμε να επιστρέψουμε!»

• Apartment Damijan Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα!!! Ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί οι οικοδεσπότες, μας έδωσαν ποδήλατα για βόλτες στη λίμνη. Το διαμέρισμα είναι πολύ κοντά στο κάστρο και στη λίμνη Bled. Το συστήνω ανεπιφύλακτα😊»

• Freya Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ ήσυχο χωριό και μέρος πέντε λεπτά από την λίμνη Μπλεντ και από τον αυτοκινητόδρομο. Πολύ εξυπηρετικός ο ιδιοκτήτης.»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Λίμνη Μπλεντ

βάσει 40.117 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com