2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Delta Rodanu Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• HOTEL SYLVABELLE Ocena: 5

„Jak na jedną noc byleby tylko się przespać obiekt jak najbardziej w porządku, lokalizacja dobra, dogodne godziny zameldowania, czysta pościel, wygodne łóżko”

• „Pokoje przepiękne. Czuć nowość i dbałość o szczegóły.dopieszczony. Lodówka i czajnik wyższej klasy. Śniadania idealne. Niezbyt wielkie ale jest wszystko co potrzeba;) piekna recepcja i ogólnie bardzo pięknie urządzone wnętrza. Więcej nie mogę powiedzieć ponieważ spędziliśmy tam 1 noc ale bardzo żałujemy ze nie mogliśmy być tam dluzej. Parking przy hotelu i brama w nocy zamykana. Hotel przy lotnisku, ani razu nie usłyszałam samolotu. Jestem pod wrażeniem.polecam gorąco!!!”

• „Czysto i przyjemnie w niskiej cenie”

• „Nic”

• „Czysto, cicho”

• „Sklep spożywczy w bliskiej odległości . Hotel położony w bliskiej odległości od lotniska. Darmowy parking przed hotelem. Na śniadanie polecam iść po sąsiedzku do piekarni .”

• „Close to the main station and to the port. Hotel bardziej jak akademik, duże pokoje, ale okna bardziej brudne. Przypomnisz sobie smak słonego masła:)”

• „Obsługa miła”

• „Bardzo dobra lokalizacja, blisko stacja metra, dużo autobusów w każdym kierunku. Dobrze wyposażony pokój i łazienka, wygodne łóżko. Przyzwoite śniadanie w stylu francuskim, głównie na słodko.”

• „Świetna lokalizacja. Sniadanie z dużym wyborem potraw. Parking, którego obsługa zajmuje się personel hotelu Personel w recepcji wita serdecznie i troskliwie z dużą kultura osobista.”