2. Сърбия отзиви за хотели
  3. Branicevo Region отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Branicevo Region Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Bankers Guest House Оценка от отзивите: 1

„Резервацията ми беше отказана поради технически проблем със стаята, така че не мога да кажа нищо.“

• Villa Bella Оценка от отзивите: 9

„Много хубава вила, на удобно място, в близост до магазини и ресторанти. Река Дунав се намира точно отсреща, разходките по крайречната алея са много приятни. Има всичко необходимо като обзавеждане и оборудване.“

• B&B Boem Оценка от отзивите: 8

„Супер персонал и отношение! Чиста стая и спокойствие!“

• Konak Оценка от отзивите: 10

„Персонала- мил и отзивчив! Местоположението- близо до центъра на града и в същото време тихо и спокойно!“

• Moms house Оценка от отзивите: 9

„Мястото е в ц-ра, с удобен паркинг, съвсем в близост до хубав ресторант. М-н под ръка, закусвалня,както и крайбрежната алея.“

• Sun and river Apartments Оценка от отзивите: 10

„Местоположението беше отлично! Престоят ни беше много приятен. С удоволствие бихме отседнали на същото място при следващо пътуване в тази част на Сърбия!“

• Vila Peristeron Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше страхотно! Много вежлив домакин, даде ни насоки какво можем да разгледаме в района, работно време на забележителностите, препоръча кои ресторанти са хубави в района. Къщата е на топ локация, с място за паркиране преди нея. Пеша се стига бързо до пешеходната алея на Дунав. Всичко беше много, много чисто! Посреща ни една усмихната жена, която ни настани.“

20 -те най-добри Bed and Breakfast и гостоприемници в Branicevo Region

въз основа на 5 064 отзива за Bed and Breakfast и гостоприемници Booking.com