2. Словакия отзиви за хотели
  3. Bratislavský kraj отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Bratislavský kraj Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Cozy rooms in wine town - Modra Оценка от отзивите: 8

„Чиста стая, беше топло, кафе, чай“

• Penzion Portus Оценка от отзивите: 10

„Всичко. За втори път посещавам хотела и съм впечатлена.“

• More Than Hotel & Accommodation Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът беше много чист, светъл и изключително приятен. Всичко много ни хареса. Особено персоналът, който беше супер любезен и внимателен към нас. Има и безплатен паркинг и закуска. Паркингът е на по-малко от минута от входната врата. Със сигурност бихме останали там отново с най-голямо удоволствие. Препоръчвам горещо!“

• Vila Ria Оценка от отзивите: 10

„Тих и спокоен квартал. Любезен домакин, готов да помогне за всичко от което имаш нужда. В близост ресторант с вкусна хран за вечеря. Закуската беше разкошна.“

• Botel Gracia Оценка от отзивите: 10

„Всичко“

• Penzión Vilo Оценка от отзивите: 7

„Настаниха ни бързо, дадоха ни изчерпателна информация за мястото за настаняване, как да стигнем и да се приберем до центъра, беше тихо и спокойно, останахме доволни“

• Penzion Gremium Оценка от отзивите: 4

„Близо до центърът на града.“

• Penzion Portus Оценка от отзивите: 10

„Много любезни служители, закуската е достатъчна, местоположението е удобно. Спирките на трамвай 1 (до жп гарата) и на автобус 29 (до замъка Девин) са наблизо. Банята и стаята са чисти, има шампоан и сапун, чисти хавлии. Имаше контакт до леглото, осветлението беше на ниво.“

• Penzión Vilo Оценка от отзивите: 8

„Мястото се намира в автентичен квартал“

• Centrum Salvator Оценка от отзивите: 10

„Тихо място. Близо до центъра. Отзивчив пврсонал.“