2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Brunswick Land Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel LG Wolfsburg Ocena: 10

„Cena adekwatna do jakości”

• „Bardzo przestronny, czysty pokój. Rodzina 2+2 spokojnie się pomieści. System check-in przy pomocy automatu prosty i intuicyjny (dostępny język polski). Śniadanie ok.”

• „Duże łóżka i bliskosc od autostrady”

• „Śniadanie pyszne, różnorodne, spóźniłem się , zrobili mi extra jajecznicę. Bardzo czysto, przestronne pokoje. Obsługa pomocna i uśmiechnięta. Polecam.”

• Vorsfelder Hof Ocena: 10

„Hotelik mały skromny ale bardzo dobry ,śniadanie obfite i dobre polecam ten hotelik”

• „Wiele razy przebywałem wcześniej w tym hotelu.Obecnie ten hotel zasługuje maksimum na 2 gwiazdki.Zawsze zatrzymywałem się w tym hotelu w soboty i niedziele była kiedyś dobra restauracja,obecnie restauracja została zlikwidowana,jak również mini barek w pokojach z napojami chłodzącymi,tak potrzebnymi po długiej i wyczerpującej podróży tylko gwiazdki i cena zostały te same.Więcej nie skorzystam z tego hotelu i nie będę go polecać znajomym”

• „Dobra lokalizacja.”

• Frühlings-Hotel Ocena: 9

„Smaczne. świeże. Miła i troskliwa obsługa. dziękujemy!”

• „Hotel bardzo przyjemny, pokoje czyste, obsługa uśmiechnięta, lokalizacja bardzo dobra.”

• „Położenie nie mogłoby być lepsze, jeżeli jest się tylko na jedną noc i nocując planuje się zobaczyć najpiękniejsze budynki starego miasta. Recepcja dostępna tylko rano ale klucz odbiera się że schowka przy drzwiach. W pokojach czas stanął jakiś czas temu ale jest bardzo czysto.”