2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Bretania
Bretania Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Chambres d'hôtes Le Petit Angle Scor din comentarii: 10

„Tot asezare la marginea orasului .Liniste!fff frumos.Gazda doamna Launay ff atenta cu indicati pretioase cu ce poti vizita .Mic dejun bun .”

• Ty An Eol Scor din comentarii: 10

„A fost o experiență de neuitat. Faptul că ești în contact cu niște gazde foarte prietenoase și disponibile să te țină la curent cu activitățile și evenimentele din zonă și să te ajute să-ți faci un itinerar deosebit te face să descoperi o altă față a Bretaniei. Cu siguranță vom reveni.”

• Résidence Tamaris Loft House Scor din comentarii: 10

„Tot”

• chateau de Craon Scor din comentarii: 1

„Desi proprietatea aparea ca fiind disponibila pe booking, dupa ce am facut rezervarea si ne indreptam deja spre locatie, am fost contactati si, pe un ton mirat si iritat, ni s-a reprosat ca "la ora asta vreti sa va cazati?". Ora era aprox 8 p.m. Consider ca, din moment ce proprietatea apare in sistemul de rezervari ca fiind disponibila, inseamna ca ne putem caza in aceeasi seara. Faptul ca nu ne-au primit si ca ne-au anulat cazarea in timp ce noi eram deja in drum spre ei, a insemnat pentru noi inca 100 de km de parcurs in acea seara, catre prima proprietate pe care am gasit-o disponibila. Si care nu a avut nicio problema sa ne cazeze la ora 10 p.m. :d”

• „Gazde f amabile”

• C'est la vie Scor din comentarii: 10

„Locul perfect,oameni extraordinari, recomand ....daca ar fi toți oameni ca și gazdele acestei locații....am fi toți bucuroși pe planeta asta.”

• Au Gray du temps suspendu Scor din comentarii: 10

„Locația,liniștea,curatenia,peisajul.”

• Rose de la Mer Scor din comentarii: 10

„Sigur am primit cea mai bună cameră, la etaj, cu vedere la mare. Camera este recent renovată și absolut totul are temă marină, fie că este de culoare bleumarin sau are imagini cu nave și pești, inclusiv cele mai banale obiecte din cameră și chiar din baie. Micul dejun la alegere, am putut încerca atât varianta de mic-dejun englezesc cât și pe cel franțuzesc (în fiecare zi am ales varianta pentru a doua zi). Gazda deosebit de amabilă și discretă. Ni s-a indicat locul de parcare prestabilit, în curte, ușor accesibil. Locația a fost foarte bună pentru noi, între Mont Saint-Michel și Saint-Malo.”

• La Villa Saint Martin Scor din comentarii: 10

„O noapte petrecuta intr-o ambianta deosebita, o vila decorata cu gust ,multa liniste, o literie de calitate si un mic dejun delicios,copios si facut in casa!”

• „Proprietarul este foarte amabil și primitor. Locația este la 17 minute (cu mașina) de Mont St Michel.”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Bretania

pe baza a 136.625 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com