2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Brixental Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Pension Obwiesen Ocena: 10

„Bardzo polecam , obiekt dobrze wyposażony , kuchnia kompletna . Bardzo czysto i ciepło Przemiła właścicielka Helga Pozdrawiamy i do zobaczenia”

• „Były pyszne śniadanka”

• „Świetnie położony, spokojny hotel w pięknej okolicy - idealny również poza sezonem zimowym (szczególnie wiosną i latem). Rewelacyjne podgrzewane zewnętrzne baseny, przyjemna strefa relaksu. Na plus dostęp do ciepłych i zimnych napojów w strefie relaksu oraz dostęp do treningów każdego dnia. Hotel czysty i wygodny. Miła akceptacja dla piesków - w pokoju są przygotowane miseczki i smaczki.”

• Haus Tiefenbacher Ocena: 10

„Świetna lokalizacja,blisko do ski-busa.Bardzo miła właścicielka, czyste pokoje, pyszne śniadania. Dobrze działające Wi-fi w pokoju.Blisko supermarket i stacja kolejowa.Goraco polecam!”

• Hotel Rösslwirt Ocena: 7

„Złe zarządzanie stolikami dla gości”

• Hotel Kroneck Ocena: 9

„Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo urozmaicone posiłki, pomocny personel, bardzo fajna strefa relaksu. Zdecydowanie polecam”

• Hagauhof Ocena: 9

„Sam obiekt i obsługę oceniam bardzo dobrze. Pokoje czyste, duże, jedzenie bardzo dobre.”

• „Czysty, przestronny i super wyposażony apartament; 2 minuty drogi autem do stoku. Polecam serdecznie!”

• „bardzo smaczne”

• „Bardzo dobre miejsce do jazdy na nartach w ośrodku SkiWelt. Do dużego parkingu kolejki SkiWeltbahn 3-5 minut jazdy samochodem. Przystanek skibusa blisko, ale skibus jeździ rzadko.”