2. Maďarsko hodnocení hotelů
Střední Maďarsko Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Callas House Průměrné hodnocení: 3

„Vyborna lokalita hotelu“

• Treestyle Hostel Průměrné hodnocení: 7

„Dobrá poloha, pohodlná postel, přívětivá cena, ochotný personál“

• Ensana Thermal Margaret Island Průměrné hodnocení: 9

„Úžasný personál, pohodlné, čisté pokoje. Hotel na ostrově nabízí klidné ubytovaní. Výborná dostupnost MHD. Hotelový wellnes ( termály) jsou jen dalším bonusem.“

• Smart Hotel Budapest & Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Super ubytování v klidné části města, cca 20 minut pěšky do centra. Přijeli jsme dříve než byl check-in a umožnili nám se ubytovat. Jedni z malá, co nabízí parkování na soukromém pozemku nedaleko hotelu za rozumnou cenu. Snídaně formou bufetu.“

• Diana Club Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Čistota, ochotný personál“

• Oázis Wellness Panzio Průměrné hodnocení: 6

„Snidaně byla v pořádku.Vyhovovala nám lokalita k hale,která byla přímo vedle,kde se konal světový pohár v gymnastice.“

• „Nadstandardní hotel, nadstandardní služby, nadstandardní vstřícnost personálu.“

• D50 Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Skvělé snídaně, bezpečné parkování, poloha blízko největšího městského parku se spoustou možností kulturního i sportovního vyžití, 10 minut na metro, vstřícný personál.“

• Gastland M1 Hotel & Conference Center Průměrné hodnocení: 7

„Hned u Dálnice, skvělé ubytování na přespání při dlouhých cestách. Personál nápomocný, parkoviště hlídané kamerami.“

• Hotel Museum Budapest Průměrné hodnocení: 8

„Dobré ubytování na výlet do Budapešti. Hledali jsme hotel v centru,odkud dojdeme všude kam se chceme podívat a který bude splňovat kritérium rozumná cena a kvalita. V tomto ohledu jsme dostali vše tak,jak jsme potřebovali. Poloha hotelu je dokonalá.“