2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Węgry – opinie o hotelach
Central Hungary Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Atlantic Hotel Ocena: 5

„Dojazd na 6 piętro winda Wchodzisz wychodzisz kiedy chcesz Śniadania w formie bufetu Codzienne sprzątanie Dostęp do komunikacji miejskiej”

• „PLUSY: duży i przestronny pokój, możliwość wcześniejszego zameldowania, ładny obiekt, baseny. Smaczne śniadania oraz kolacje. duży plus za basen tylko dla gości hotelowych.”

• „Hotel położony w cichej i uroczej uliczce w odremontowanej kamienicy. Blisko znajdowały się przystanki autobusowe, metro, restauracje, most Wolności i Elizabeth. Śniadania były typowo angielskie, ale smaczne. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Można było porozumieć się z personelem w języku angielskim jak i niemieckim. Nasz pokój był zadbany i czysty, urządzony ze stylem i klasą. Wraz z mężem jesteśmy mega zadowoleni. Najlepszy wyjazd i pobyt na pierwszą rocznicę naszego ślubu. Polecamy ten hotel. 🥰 Perfect👌👍”

• Sashalom Hotel Ocena: 7

„Bardzo miły personel, w pokojach czysto. Cena adekwatna do jakości. Bardzo dobra komunikacja ze Śródmieściem”

• „Hotel w dobrej lokalizacji, posiada podziemny parking”

• „+ lokalizacja + recepcja otwarta całą dobę + dość dobre Wifi”

• Ambra Hotel Ocena: 9

„Hotel położony w świetnej lokalizacji. Obsługa bardzo miła, pomocna bez względu na godzinę powrotu do hotelu. Dużym udogodnieniem jest dostępność kawy, herbaty, ciasteczek w restauracji hotelowej w ciągu dnia, choć czajnik jest w pokoju. Pokoje czyste, sprzątane. Obsługa recepcji pomocna w zakupie biletów na różne atrakcje. Serdecznie polecam!”

• „Obiekt ładnie urządzony, przyjemne wnętrza, personel recepcji bardzo uprzejmy. Śniadania bardzo dobre, duży wybór, możliwość zjedzenia również na zewnątrz przy ładnej pogodzie. Łóżka wygodne, bardzo miło spędziliśmy tam dwie noce.”

• „Kameralny, przyjemny hotel tonący w zieleni. Idealne miejsce wypadowe. Wieczór w piżamie przy winie na tarasie w pokoju hotelowym sama przyjemność!”

• „Uratowani noclegiem w środku nocy. W takiej sytuacji się nie narzeka tylko śpi :o) W pokojach czysto, pościel pachnąca spało się krótko ale rewelacyjnie.”